Neler Yeni

HyperX Cloud Stinger Core kulaklık alınır mı?

Logithx

80+ Bronze
adi plastik rampage steelseries asus tuf gibi markalardan iyiymiş öylemi :D
Şimdi iphone 13 ile iphone 8'i karşılaştırırmısın bununki o hesap aynı karşılaştırdığı hatta iyi dediği kulaklık diğerleriyle aynı düzeyde kulaklık olsa neyse bazı şeyleri karşılaştıramazsın gelmiş kanal paylaşmış adam kutuyu açıyor bir onu bir onu kulağına takıyor bu kulaklık iyi diyor adam baktım içeriklerine hep rampage ürünleri zamanıma yazık oldu.. 😂😂

Juiclair0

80+ Silver
Şimdi iphone 13 ile iphone 8'i karşılaştırırmısın bununki o hesap aynı karşılaştırdığı hatta iyi dediği kulaklık diğerleriyle aynı düzeyde kulaklık olsa neyse bazı şeyleri karşılaştıramazsın gelmiş kanal paylaşmış adam kutuyu açıyor bir onu bir onu kulağına takıyor bu kulaklık iyi diyor adam baktım içeriklerine hep rampage ürünleri zamanıma yazık oldu.. 😂😂
fanboy işte :D

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Stinger'ı arkadaşım birkaç gün önce çok uygun bir fiyata almıştı alsat yapmak için. kapalı kutu duruyor şu an düşünürsen iletişime geçiriyim seninle dm atabilirsin bana.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Karşılaştırdığın kulaklıklardan kapasiteni anlıyorum burda kimin avuç kadar kapasitesi var belli oluyor herkes bir tatagıyla gülüyor sana.. 😂😂
Dostum gerekeni yap...
Ben yanlış yaptım adamın karşılaştırdığı kulaklıklar ortada benim tartışmaya girmen yanlıştı bende senin gibi yaptım kendi kendine konuşsun dursun birde hakaret etmeye başlıyor konuşmasını bilmeyenle tartışmaya bilirsin bunun iki iki daha beş ediyor..
adi plastik rampage steelseries asus tuf gibi markalardan iyiymiş öylemi :D
kardeş siz araştırmamaya devam edin ben rampage tufdan iyi demedim farklı yerlerinizden anlamayın lafı gidin okuyun bilmek istediklerinizi sorun ben öğretirim fan boylar sizi burada bi kulaklık kullanıp yok şu bu demeyin az diğerlerinide kullanın kullanamıyosanız kullanmış birine laf atmayın siz devam ettikçe devam ederim sizin gibi araştırma yapmayan bilgi edinmeyen birilerine laf anlatmayı severim ben merak etmeyin sizin gibi fan boylara çok şey öğrettim ben isterseniz yüz yüze gelek o zaman denetiyim kulaklıkları sonra anlayın bir şey kullanmadan test etmeden laf atmayın görende cloud falan kullanmadık sanacak komiksiniz la valla 😂 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeş aynen biliyosun denedin sen mihawkıda drop plusıda tuf gaming h3 üde diğeride diyo tufdan daha iyi falan daha okumayı bilmiyo benim yazdığımı okuyamıyo geliyo yazıyo eli olan yazıyo sizin gibi kullanana bilene laf atmyayın gidin çocukca fan boyluğunuzu faklı kişilere yapın :D

aynen ayneennnnn ben sen değilim kardeş hiç bir markanın fan boyu olmam git sen hadi artics 3 ünü sat cloud 2 al hadi hadi

iphone lar hakkında da bilgi veririm tasarımı yapılım aşamasını skorlarını chipinin malzemelerini araştır öğren ingilizce kaynaklardan tr kaynaklardan sizin gibi oturup fan boy olamam ben küçük fan boylar fotolar deseniz zaten belli fan boyluk neyse öğrenmek istedikleriniz varsa sorun öğretirim ben size
ve cloud un neyini övüyonuz söylesenize ses kalitesi desen 3d 7.1 ve fps ses ayarı yapınca üzerincen geçiyo drop plus da mihawkda kardeşim eskidi artık o kulaklık anlayın be artık yada o kadar övüyosanız fan boyluğa devam ediyosanız elinizdekileri satın gidin cloud 2 alın fan boylar sizi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,940
Üyeler
143,056
Son üye
Xyloroth | 嵐
Top Bottom