Neler Yeni

Yardım HyperX Mouse Bozuldu !

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Hayırlı bayramlar dostlar. HyperX Pulsefire Surge mouse um var. Alalı henüz 3 sene olmadı ve ayda bir kaç gün oynarım PC mi..Bu mouse u da görünüşü ve teknik özellikleri iyi diye aldım fakat iki gün önce pc yi açtığımda masaüstünde fare imleci yoktu. Mouse un ışığı yanıyor, sağ tıkladığım zaman menü açılıyor yada topu kaydırdığım zaman sayfa kayıyordu ama imleç ortada yok, haliyle normal tıklamada yok. Driver sildim kurdum, NGenutiy sildim kurdum vs.vs. bir işe yaramadı. Fareyi titizlikle açtım içinde toz bile göremedim. Her ihtimale karşı kaliteli bir elektronik devre kartı temizleyici spreyi sıkıp güzelce temizliğimi tamamlayıp fareyi geri topladım ama bu sefer ışıklarda yanmaz oldu her nedense.. Ne yapacağımı şaşırdım..Neler oluyor anlamıyorum..Ne olmuştur buna, ne yapmalıyım??

Teknik Özellikler​

Ergonomik:Simetrik
Sensör:Pixart PMW3389
Çözünürlük:16.000 DPI'a kadar
DPI Önayarları:800 / 1600 / 3200 DPI
Hız:450ips
Hızlanma:50G
Düğme sayısı:6
Sol / Sağ düğme anahtarları:Omron
Sol / Sağ düğme dayanıklılığı:50 milyon tıklama
Arka ışık:RGB (16.777.216 renk)
Işık efektleri:LED RGB aydınlatma1 ve 4 parlaklık seviyesi
Yerleşik bellek:3 profil
Bağlantı tipi:USB 2.0
Sorgulama hızı:1000 Hz
USB veri formatı:16 bit/eksen
Dinamik sürtünme katsayısı:0.13µ2
Statik sürtünme katsayısı:0.20µ2
Kablo tipi:Örgülü
Ağırlık (kablo olmadan):100 g
Ağırlık (kablo ile birlikte):130 g
Boyutlar:Uzunluk: 120,24 mm

Yükseklik: 40,70 mm

Genişlik: 62,85 mm

Kablo uzunluğu: 1,8 m

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
R.İ.P

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,059
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bütçe nedir?

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500 olabilir..Acaba ne olmuştur bu fareye..Onarım mı gerekiyor..Nedir ne değildir? Eğer bozulmuşsa bu kadar kalitesiz miydi bu mouse??? Ne düşünmem gerektiğinide kestiremiyorum doğrusu..

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
884
İsim
Buğra
500 olabilir..Acaba ne olmuştur bu fareye..Onarım mı gerekiyor..Nedir ne değildir? Eğer bozulmuşsa bu kadar kalitesiz miydi bu mouse??? Ne düşünmem gerektiğinide kestiremiyorum doğrusu..
belki de ömrü o kadardır dostum teknoloji biraz şans işi kendiliğinden bozulmuş bile olabilir sen 2.5 yıl olmuş ürüne bozulmuş diye şaşırıyorsun ben daha 6 ay olmamış deathhader v2 ürünüme bile eskimiş gözüyle bakıyorum yeni mouse al takma bu kadar

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
belki de ömrü o kadardır dostum teknoloji biraz şans işi kendiliğinden bozulmuş bile olabilir sen 2.5 yıl olmuş ürüne bozulmuş diye şaşırıyorsun ben daha 6 ay olmamış deathhader v2 ürünüme bile eskimiş gözüyle bakıyorum yeni mouse al takma bu kadar
Eskisi gibi ucuz olsa takmayacağım ama nadiren kullandığı bir fare hemde gaming sınıfı bir fare nasıl olursa bu kadar kısa sürede bozulur aklım almıyor. Yenisi alsam şimdi baya pahalı mesela. En azından para vereceksem buna değsin istiyorum. Ona göre bütçeyi ayarlayacağım en azından. Ben 99 yılından ilk pc mi kullanmaya başladım, hiç bu kadar kısa ömürlü mouse um olmamıştı açıkcası..

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
884
İsim
Buğra
Eskisi gibi ucuz olsa takmayacağım ama nadiren kullandığı bir fare hemde gaming sınıfı bir fare nasıl olursa bu kadar kısa sürede bozulur aklım almıyor. Yenisi alsam şimdi baya pahalı mesela. En azından para vereceksem buna değsin istiyorum. Ona göre bütçeyi ayarlayacağım en azından. Ben 99 yılından ilk pc mi kullanmaya başladım, hiç bu kadar kısa ömürlü mouse um olmamıştı açıkcası..
anlayabiliyorum şuan ben bile üzüldüm nedense kaç lira bütçen varsa söyle uzun yıllar götürecek mouse söyleyeyim sana

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
hocam öncelikle geçmiş olsun. ben basilisk v2 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim elin büyükse tavsiye ederim. elin küçüksede arkadaşlar daha iyi bilir.

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
884
İsim
Buğra
600 ü zorlamaya çalışırım..
eliniz büyükse'

eliniz küçükse'

bu da tasarım açısından çok güzeldir fiyatı da iyi

bunları beğenmediyseniz başka önerebilirim

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Teknik özellik tablosunuda ekledim paylaşımıma. Bundan düşük olmasın ve ömrüde kısa olmasın diye düşünüyorum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,235
İsim
Burak Karadağ
eliniz büyükse'

eliniz küçükse'

bu da tasarım açısından çok güzeldir fiyatı da iyi

bunları beğenmediyseniz başka önerebilirim
Elimiz daha büyükse ? V2 üstü varmı ?

ProfessionWolf

80+ Silver