Neler Yeni

İ3 12100F STOK FAN İLE VALORANTTA 80 DERECE

Bünyamina

80+ Gold
Sistem 6 aylık 3 ay önce neden macun değiştirdin ?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Sistem 6 aylık 3 ay önce neden macun değiştirdin ?
Isınıyordu stress testinde 90 görmüştü tanıdık bi pc ciye götürdüm adam değiştirdi mastergel regular
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boşver o zaman hocam hiç elleme gece gece sıkıntı çıkmasın.
Gece gece ellemiyorum hocam ama böyle kalması hoşuma gitmiyor ram olayına ne diyorsunuz peki

Bünyamina

80+ Gold
Isınıyordu stress testinde 90 görmüştü tanıdık bi pc ciye götürdüm adam değiştirdi mastergel regular
Nereden aldın sen bu sistemi ? Aldığında kullanınca 90 dereceleri mi görüyordun ?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Gece gece ellemiyorum hocam ama böyle kalması hoşuma gitmiyor ram olayına ne diyorsunuz peki
Rami çözemedim hocam ilginç bir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Ama hocam boşta max 40 falan

Nereden aldın sen bu sistemi ? Aldığında kullanınca 90 dereceleri mi görüyordun ?
Evet agustos başı itopya.comdan aldım stres stestinde 80 -85 falan oluyodu 90 olmuyordu sanırsm

Boşta 50 derecelerdeydi

Hocalarım Ram olayına ne düşünüyorsunuz çıkarıp yuvalarına falan bakmam mı gerekir

Hocam çogu kişi yaşamış bu durumu acaba kıl falanmı kaçtı yuvaya yoksa bilemedim ramlerim orjinal intel xmp seltifikalı ramler

Anakartım da gigabyte h610m h v2

Bünyamina

80+ Gold
Ram olayı statik elektriklenmeden dolayı oluyordur. Söküp takmana bir şeyi gerek yok 80 derece sorun yaratmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Bu ram sorununu ilk yaşadığımda bilgisayarcıya götürdüm bilgisayar kendini kitlemiş galiba yada farklı bişey ama bana böyle dendi

Ram olayı statiklenmeden dolayı oluyordur. Söküp takmana bir şeyi gerek yok 80 derece sorun yaratmaz.
Söküp takmadan pc görüntü gelmiyor hocam

RAME TEMAS OLUNCA SİSTEME GÖRÜNTÜ GELMİYOR TEK RAM İLE AÇILDIĞINDA BOOT HATASI ALINIYOR

Bu dediklerime hiçbiryerde çözüm bulamadım en son bu foruma yazdım

Top Bottom