Neler Yeni

i5 11400f için soğutucu tavsiyesi

seichirou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan tegin
Bütçe
500
Başlıkta da belirttiğim gibi soğutucu arıyorum. Haziranın son haftasına kadar herhangi bir sıkıntı yoktu ancak Apex'te 80 dereceyi görünce soğutucu almaya karar verdim. Aklımda se-214xt var. Farklı önerilerinizi de alabilirim ancak mümkünse takımı ve çıkarımı kolay olsun. 224xt de almayı düşündüm ancak aralarında pek bir fark göremedim. Ayrıca kullanan varsa se-214xt'nin içinden çıkan termal macunun yeterli olup olmadığını yazabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Attığınız soğutucu alınır bence

seichirou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan tegin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazmayı unutmuşum anakart olarak b560m k ya sahibim ancak 5v rgb girişi sanırım bulunmuyor attığım soğutucunun rgb bağlantısını kullanamaz mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
RIDVAN
Hocam dark frezer marka kule tipi soğutucu lar işinizş rahat görecektir düşünüyorum.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn
Başlıkta da belirttiğim gibi soğutucu arıyorum. Haziranın son haftasına kadar herhangi bir sıkıntı yoktu ancak Apex'te 80 dereceyi görünce soğutucu almaya karar verdim. Aklımda se-214xt var. Farklı önerilerinizi de alabilirim ancak mümkünse takımı ve çıkarımı kolay olsun. 224xt de almayı düşündüm ancak aralarında pek bir fark göremedim. Ayrıca kullanan varsa se-214xt'nin içinden çıkan termal macunun yeterli olup olmadığını yazabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
t6 ultra bakabilirsiniz hocam isterseniz yeterli olacaktır

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Se 224 xt alın biraz daha koyup

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn
onun yanında buna da bakabilirsiniz

seichirou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
furkan tegin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RGB ve o marka istiyorsan bu
Bunun renklerini kendim ayarlayabiliyor muyum? 12v 4 pin rgb giriş var ancak argb için 5v 3 pin girişim yok. Anakart modelim asus b560m k. Bilgisayarda kontrolcüm var öndeki 3 fan ve arkadaki egzoz fanını kumanda yardımıyla ışıklarını değiştirebiliyorum. Kasa modelim darkflash aquarius mesh

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bunun renklerini kendim ayarlayabiliyor muyum? 12v 4 pin rgb giriş var ancak argb için 5v 3 pin girişim yok. Anakart modelim asus b560m k. Bilgisayarda kontrolcüm var öndeki 3 fan ve arkadaki egzoz fanını kumanda yardımıyla ışıklarını değiştirebiliyorum. Kasa modelim darkflash aquarius mesh
Anakarttan kontrol edebilirsin 12v 4 pin bu

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık