Neler Yeni

i7 13700k 4070 super darboğaz yapar mı

Okssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Yüksel
selamlar bilgisayar topluyorum ilk parçamı aldım i7 13700k işlemci. 4070 super almayı düşünüyorum ama fiyatları bana yüksek geldi onun yerine 4060 yada 4060 ti alsam mı diye düşünüyorum. genelde valorant lol tarzı oyunlar oynuyorum çok ağır oyunlar oynamıyorum ama arada diğerlerinede bakarım tabii. sizce diğer ekran kartlarına fazladan para vermeme gerek var mı? Ve bu ekran kartlarıyla benim işlemci darboğaz yapar mı 2kda? Yurt dışında yaşıyorum o yüzden türkiye fiyatlarıyla hesaplamasanız daha iyi olur. forumda yeniyim tekrardan selamlar herkese.

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
murat
4070s iyi tercih olur ama işlemciden o kadar emin değilim sorunları var

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın
Darboğaz yapmaz ama keşke işlemciyi almasaydın baya kötü bir seçim olmuş...

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,274
İsim
uwu
1 2 yıla işlemci değişebilirim sorun yok. belki yeni çıkacak olan 15.nesil işlemciden alırım
İşlemciyi iade et çok daha iyisini toplayalım yada hazır sistem önereyim

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın

Okssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemciyi iade et çok daha iyisini toplayalım yada hazır sistem önereyim
dostum burada bir bilgisayar mühendisi arkadaşım var o bana önerdi bu işlemciyi. kendisi zamanında 15.nesil al diye çok tutturmuştu bende o kadar bekleyemem dedim ve amd ryzen 9 5900 alacağımı söyledim çünkü baya bi indirimdeydi. o da bana 13700k al dedi bende öyle yaptım. bir tanede asus rog strix anakart aldım. ve ürünler elime ulaştı o yüzden iade etmem pek mümkün değil

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
murat
dost intel 13 ve 14. nesil işlemcilerde sorun var umarım bilgin dahilindedir

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın
dostum burada bir bilgisayar mühendisi arkadaşım var o bana önerdi bu işlemciyi. kendisi zamanında 15.nesil al diye çok tutturmuştu bende o kadar bekleyemem dedim ve amd ryzen 9 5900 alacağımı söyledim çünkü baya bi indirimdeydi. o da bana 13700k al dedi bende öyle yaptım. bir tanede asus rog strix anakart aldım. ve ürünler elime ulaştı o yüzden iade etmem pek mümkün değil
Hala hiç mantıklı seçimler değil

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın

Okssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Yüksel
Hocam sen biraz habersizsin heralde kendin araştırman daha iyi olur, yanlış anlama ama şuan çok bilgin yok gibi duruyor
hocam bilgim yok diye foruma geldim zaten bilmemek değil öğrenmemek ayıp felsefesiyle bakıyorum ben :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Alparslan Koç
Yazılımla uğraşmayacaksan bile bence iade et çünkü şuan o işlemcilerde sorun var biraz daha beklemek lazım Intel alacaksan eğer illa Intel istiyorsan iade edip 15.nesil bekle yoksa AMD al

Top Bottom