Neler Yeni

i7 13700k 4070 super darboğaz yapar mı

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mirhan Yalçın
1 2 yıla işlemci değişebilirim sorun yok. belki yeni çıkacak olan 15.nesil işlemciden alırım
Anakart değişmen gerekecek iade et arkadaşın 14700ksı var oyunda hiç bir şey yokken 0.2-0.3 ghz düşüş yiyor fos drop yiyor underclock yaptı sabit 5ghze sabitledi yinede drop yiyordu.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Yıldırım
dostum burada bir bilgisayar mühendisi arkadaşım var o bana önerdi bu işlemciyi. kendisi zamanında 15.nesil al diye çok tutturmuştu bende o kadar bekleyemem dedim ve amd ryzen 9 5900 alacağımı söyledim çünkü baya bi indirimdeydi. o da bana 13700k al dedi bende öyle yaptım. bir tanede asus rog strix anakart aldım. ve ürünler elime ulaştı o yüzden iade etmem pek mümkün değil
İade etmen gibi bir durum yoksa yapacak bir şey yok hayırlı olsun. Ryzen 7 7800x3d alabilirdin o fiyata, oyun için en kaliteli seçim olurdu. Ayrıca bir bilgi daha vereyim. Bilgisayar mühendisleri bilgisayardan pek anlamaz, onlarda araştırarak öğrenirler. Eğitim olarak varilmez.

R3b311i0n_01

80+ Bronze
Sıkıntı olmaz, iyi kullanırsın. İşlemciyle sıkıntı yaşamıyorsan ondada problem yok. Üzülmene gerek yok. İyi bir işlemci.

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın
hocam bilgim yok diye foruma geldim zaten bilmemek değil öğrenmemek ayıp felsefesiyle bakıyorum ben :D
Haklısında kendin araştırman dediğim gibi daha iyi olur böyle yazarak biten bir şey değil ben son 8 aydır falan ilgileniyorum bilgisayar işleriyle ona rağmen hala anlamadığım bilmediğim şeyler çok fazla.

Top Bottom