Neler Yeni

Yardım ID-COOLING SE-234 ARGB Alınır mı Ryzen 5 5600 için?

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ahmet saplı
soru açık arkadaşlar güzel duruyor rgb'si falan hoşuma gitti o yüzden soruyorum, 224xt ve 225xt'den iyi midir birde?

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
Bu fiyatlara Noctua öneririm 2. el.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
SilverStone Hydrogon D120 önerecektim 700 civarıydı en son ama uçmuş valla bende 2. el önerirdim hatta biraz zorlarsan 2. el sıvı soğutma bulunabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,018
İsim
Hasan
224xt'den iyidir 225xt konusunda fikrim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
H
hocam çok kötü gözüküyor ya bunu da almam açık söyleyeyim
Hocam tipi için alıyorsanız diyecek hiç birşeyim yok istediğinizi alabilirsiniz tabii sizin kararınız sonuçta. Fakat Abdullah bey bile bu soğutmayı kullanıyor. Noctua kendini bu konumda kanıtlamış köklü bir firma ve geliştirdikleri ürünleri kullanmak bile bence bir ayrıcalık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Performans ses ve kalite bakımından Noctua en az 5 gömlek üsttedir benim için ki bence çoğu kişiye göre öyledir

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H

Hocam tipi için alıyorsanız diyecek hiç birşeyim yok istediğinizi alabilirsiniz tabii sizin kararınız sonuçta. Fakat Abdullah bey bile bu soğutmayı kullanıyor. Noctua kendini bu konumda kanıtlamış köklü bir firma ve geliştirdikleri ürünleri kullanmak bile bence bir ayrıcalık.

Performans ses ve kalite bakımından Noctua en az 5 gömlek üsttedir benim için ki bence çoğu kişiye göre öyledir
doğurudur fakat almışken kötü de gözükmesin 3-5 derece için

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
doğurudur fakat almışken kötü de gözükmesin 3-5 derece için
Emin olun 3 5 dereceden daha farklı bir mevzu. bence bir incelemesini izleyin. şayet noctua özel olarak markalara ekran kartı soğutucusu bile üretiyor. kendine has bir karizması da yok diyemeyiz açıkcası bence bir bakın ondan sonra karar verin

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,018
İsim
Hasan
Emin olun 3 5 dereceden daha farklı bir mevzu. bence bir incelemesini izleyin. şayet noctua özel olarak markalara ekran kartı soğutucusu bile üretiyor. kendine has bir karizması da yok diyemeyiz açıkcası bence bir bakın ondan sonra karar verin

Noctua nh-d15 ile senin linkini attığın nhu-9b nin alakası yok yalnız. ID cooling soğutucular nhu-9b'den iyidir.
Se-234 ARGB de nh-u12a'nın muadili. Performansları da yakındır.
Görsellik arayan birisi için de Noctuo kahverengi soğutucular en kötü seçim olur. Hadi Chromax serisi siyah fanlar olsa neyse. Onlarda da RGB yok :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
Noctua nh-d15 ile senin linkini attığın nhu-9b nin alakası yok yalnız. ID cooling soğutucular nhu-9b'den iyidir.
Se-234 ARGB de nh-u12a'nın muadili. Performansları da yakındır.
Noctua hakkında en azından bir fikri olsun diye attım birebir olduğunu söylememiştim zaten

Noctua'nın fan yapraklarının yapısı, kontrol edilebilir olması,garanti süresi vesaire ben kesinlikle noctua öneriyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Ahmet Sevinç
soru açık arkadaşlar güzel duruyor rgb'si falan hoşuma gitti o yüzden soruyorum, 224xt ve 225xt'den iyi midir birde?

kesinlikle alınır bayağı iyi soğutucu ama işlemci termal macunu için sökmeye çalıştım ama beni zorladı sökemedim

Top Bottom