Neler Yeni

İkinci el 3090 alınır mı?

bekape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk k
Bütçe
16000
Bu bütçe ile 3090 arıyorum. Şuan RX590 kullanıyorum. Yapay zeka uygulamaları için bu bütçede en iyi kart 3090 sanırım. İkinci el mining'li bile olsa bu kart alınır mı? Bu Facebook'ta ikinci el satış yapanlara güvenilir mi? Daha mantıklı alınacak başka bir kart var mı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Test edip sağlamlığından emin olduğun kart alınır tabii.

bekape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk k
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Test edip sağlamlığından emin olduğun kart alınır tabii.
Hocam nasıl test edeceğim? Fiziksel olarak neyine bakmam gerekiyor? Yurtdışından alınan kartlar mevcut.

Palo DAYI

80+ Silver
testler normalse alınır ama ben 2.ele sıcak bakmıyorum guvenemedıgımden dolayı en azından kendı acımdan sunuda belırteyı o kartı beslemek ıcın saglam psu gerek bence

bekape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk k
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
testler normalse alınır ama ben 2.ele sıcak bakmıyorum guvenemedıgımden dolayı en azından kendı acımdan sunuda belırteyı o kartı beslemek ıcın saglam psu gerek bence
Test derken furmark testlerini mi kast ediyoruz?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam nasıl test edeceğim? Fiziksel olarak neyine bakmam gerekiyor? Yurtdışından alınan kartlar mevcut.

3Dmark Firestrike, Superposition benchmark testleri en ağır testlerdir. USB belleğe superpostion benchmark kurup teste gitsen o bile yeter.

Kart açılmışmı açılmamışmı diye arkasındaki vida üstü minik yuvarlak etiketlerden anlarsın, etiket yok yada delinmiş ise açılmıştır.

Palo DAYI

80+ Silver

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,371
İsim
Hacı
Temiz ise alınır, GPU World Türkiye Face Grubuna bakınız.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
3Dmark Firestrike, Superposition benchmark testleri en ağır testlerdir. USB belleğe superpostion benchmark kurup teste gitsen o bile yeter.

Kart açılmışmı açılmamışmı diye arkasındaki vida üstü minik yuvarlak etiketlerden anlarsın, etiket yok yada delinmiş ise açılmıştır.
aslında açıp tekrar kapattıktan sonra yeni etiket takabilecekleri için etiket işi biraz saçma geliyor.O yüzden tek yapabilceği şey test etmek gibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
aslında açıp tekrar kapattıktan sonra yeni etiket takabilecekleri için etiket işi biraz saçma geliyor.O yüzden tek yapabilceği şey test etmek gibi

Olsun yine çoğunluk akıl edip uğraşmıyor bunla :D.

bekape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk k
17K'ya bu kart değer mi? 3 ay mining yapılmış yazanlar var. Testte bir sorun yoksa alınır diyorsunuz. 3090'ın LHR versiyonları yok sanırım. Alınmayacak bir marka var mı? (MSI, PNY, Gainward gibi)

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
Yunus Şahin
2022 ekim ayından beri bir sürü ikinci el ekran kartı kullandım, kullanıyorum, çok memnunum. Alınır o yüzden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,754
Son üye
cagatayd
Top Bottom