Neler Yeni

İlişki Deneyimleriniz

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
10 sene boyunca birlikte büyüdüğüm aynı tabak tan çataldan yemek yediğim adam sırtımdan bıçakladı reis bu hayatta kimseye güvenme. O olaydan sonra kimseye güvenim kalmadı evden işe işten eve yapıyorum. (gerçekleri görmek güzel oluyor insan için :) )bu sayede kendimi geliştirmek için daha fazla vakit bulabiliyorum.
Dostum özel olmassa nedenini sorabilir miyim ?

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Dostlar kötü arkadaşlık veya sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız deneyimler nedir ? (Sizi üzmek için değil ders çıkarmak için) Sizce ne tarz insanlara genellikle güvenmemeliyim.
en ıyı arkadasıma kımseye soylenmemesı gereken bır sır vermıstım ve soylenmemesı gereken kısılere soylemıs vve bunu bılfıgımı bılmıyor

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,132
İsim
Sarp Yılmaz
Dostlar kötü arkadaşlık veya sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız deneyimler nedir ? (Sizi üzmek için değil ders çıkarmak için) Sizce ne tarz insanlara genellikle güvenmemeliyim.
Hepsinden kazık yedim şuanki hariç

Impe

80+ Silver
Aga Böyle Popüler Olan Kızlara Güvenme Derim Dün Akşam Üzdüler Beni :(
deme bee özelden anlatabilirsin istersen sevinçler paylaştıkça artar,üzüntüler anlattıkça azalır demişler çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana önerim olamaz çünkü her türlü iyi görünen 8senelik arkadaşım başkasına büyük ayıp yapmış yani herkese farklı davranır sana iyi davranır dersinki ok başkasına sorarsın nasıl biri diye iyi derler sonra bir bakmışsın sırtında hançer yani insanlar çok güvenilmezler

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Seni kullanmaya çalışanlara izin verme. Hayır demeyi bilmelisin ve sıkça kullanmalısın :)
Menfaat dünyası çıkarın olmadan iş yapmanı önermem. Güvendiğin 1 elin sayısını geçmeyen insanları buna dahil etme.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
deme bee özelden anlatabilirsin istersen sevinçler paylaştıkça artar,üzüntüler anlattıkça azalır demişler çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana önerim olamaz çünkü her türlü iyi görünen 8senelik arkadaşım başkasına büyük ayıp yapmış yani herkese farklı davranır sana iyi davranır dersinki ok başkasına sorarsın nasıl biri diye iyi derler sonra bir bakmışsın sırtında hançer yani insanlar çok güvenilmezler
Yazdım Bu Konuya Olayı

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Ne kimseyi sev ne de kimseye güven böyle yapıyorum ve o kadar rahatım ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri