Neler Yeni

İlk defa PC aldım hiçbir şey bilmiyorum neler yapmam lazım

momoqe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Momoqe
Bütçe
40000

DecibeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mert Öncü
İlk defa PC alıyorum PC ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum bu hafta elimde olacak sinerjiden aldım montajını onlara yaptırdım ama eve gelince ne yapacağımı hiç bilmiyorum ne kuracam ne edecem fln öyle 1 video atıp izlede demeyin anlamıyorum çünki sistem bu https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ic-x-oc-12gb-rtx4070-oyun-bilgisayari-p-47683
montajı yapıyorlarsa ara sor driverleri kuracaklar mı ona göre senin hiçbir şey yapmana gerek kalmayabilir rica et eğer yapmazlarsa cihaz gelince google'den sürücülerini güncelle kullanmaya başla hayırlı olsun şimdiden

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Anıl Aykın
İlk defa PC alıyorum PC ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum bu hafta elimde olacak sinerjiden aldım montajını onlara yaptırdım ama eve gelince ne yapacağımı hiç bilmiyorum ne kuracam ne edecem fln öyle 1 video atıp izlede demeyin anlamıyorum çünki sistem bu https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ic-x-oc-12gb-rtx4070-oyun-bilgisayari-p-47683
Genelde sipariş edilen pclerin ekran kartları takılmaz ekran kartı ağır olduğu için ve sallantı sonrası slotu kırmamak için ayrı gelir. Onu takman gerekecek sadece, eğer windows almadıysan yanında windows'da kendin kuracaksın ve bios güncellemelerini de yap varsa, yapılı geliyorsa da bios'dan sistem hakkında bilgileri görebilir parçaların doğru olup olmadığını da kontrol edebilirsin. Hayırlı olsun şimdiden..

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray
yani video izleme demişsinizde aşağıya uzun uzun yazarım öyle mi yapayim

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
emre b
Windows kurulu gelir muhtemelen yapman gwreken seyler ilk olarak windows update den guncellestirmeleei yap daha spnra nvidianin sitesinden guncel ekran karti driverini indir kur

momoqe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Momoqe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani video izleme demişsinizde aşağıya uzun uzun yazarım öyle mi yapayim
İyi bir video varsa onerebilirisn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows kurulu gelir muhtemelen yapman gwreken seyler ilk olarak windows update den guncellestirmeleei yap daha spnra nvidianin sitesinden guncel ekran karti driverini indir kur
O nasıl oluyor işte güzel bir video varmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,956
Üyeler
141,373
Son üye
muhammet00.
Top Bottom