Neler Yeni

Yardım İlk defa PC Topladım Oyun Nasıl indireceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Adem Daşdemir
Arkadaşlar oyunları nasıl ücretsiz indirebilirim ilk defa sistem topladım bilmiyorum yardım eder misiniz?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Emre siyah
steamden ücretsiz oyunları kurabilirsin korsan oyun indirmek istiyorsan da bazı siteler aracılığıyla ancak

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı
Özelden yazarsanız yardımcı olurum :D

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Crack oyunun hırsızlıktan farkı yoktur. Kaç insan emek veriyor karşılık vermek yerine korsan indiriyorsunuz.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Crack oyunun hırsızlıktan farkı yoktur. Kaç insan emek veriyor karşılık vermek yerine korsan indiriyorsunuz.
Yani sonuçta o adamlar emek veriyor para kazanacaklar ve daha iyi oyun yapacaklar cebe para girmezse oyun da yapılmaz

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Doğuş Akyürek
Pc ye gelince para var oyuna gelince yok 😂 Hiç mi döner parası verip oyun alacak halin yok kardeşim.

hmz4hsg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza
Pc ye gelince para var oyuna gelince yok 😂 Hiç mi döner parası verip oyun alacak halin yok kardeşim.
Belkide ikinci el eski bir sistem topladı nerden bilebilirsin ki. Herkesin bütçesi durumu aynı olmayabilir. Bir yere kadar korsana katılırım o sınırı bilmek lazım.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Döner parasına oyun kalmadı adam akıllı hocam. Artık iftar sofrası kuruluyor çoğu oyun parasına :D. Bazı oyunlar ucuz ama hala.

Top Bottom