Neler Yeni

İlk defa PC topluyorum yardımcı olur musunuz ?

ggoktuug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
göktuğ
Hocam bu siteye nasıl girdinisz söyler misiniz

PSU'yu görmedim, sonradan ekledi galiba.
ne düşünüyorsunuz sipariş versem herhangi bir parçada herhangi bir sorun olurmu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartı B450M S2H yap, SSD'yi Apacer AS340/350 yap miss gibi sistem düşük bütçede.
anladım teşekkür ediyorum.Ne düşünüyorsunuz böylece sipariş versem herhangi bir parça uyuşmazlık falan yapmaz demi çalışırmı ?

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ne düşünüyorsunuz sipariş versem herhangi bir parçada herhangi bir sorun olurmu ?

anladım teşekkür ediyorum.Ne düşünüyorsunuz böylece sipariş versem herhangi bir parça uyuşmazlık falan yapmaz demi çalışırmı ?
Vermeyin, müsait değilim, müsait arkadaşlar daha iyisini önerirler.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,718
İsim
emirhan

ggoktuug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
göktuğ
Attığımı alabilirsiniz
Sonradan bi' Ekran Kartı alır daha iyi sonuçlar alırsınız
maalesef bütçem bununla sınırlı üstüne ekran kartı alacak bütçem yok benim derdim daha iyi bir performans değil,yiğenim liseye geçicek öyle ders falan için aradada öyle oyun için topladım benim sıkıntım ilk defa pc topluyorum hani ben sipariş vericem gelince toplarken bir sıkıntı falan olurmu parçalar arasında

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
maalesef bütçem bununla sınırlı üstüne ekran kartı alacak bütçem yok benim derdim daha iyi bir performans değil,yiğenim liseye geçicek öyle ders falan için aradada öyle oyun için topladım benim sıkıntım ilk defa pc topluyorum hani ben sipariş vericem gelince toplarken bir sıkıntı falan olurmu parçalar arasında
Yok gayet iyi bir sistem

Hatta üstüne 500₺ kalıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,901
Üyeler
141,353
Son üye
zPastwL