Neler Yeni

Ilk defa ps5 alıcam nelere dikkat etmem lazım

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
Arkadaşlar merhaba ps5 almayı düşünüyorum. Muhtemelen silim modelini alıcam. Alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
oguz kagan
bence dikkat edilecek bi şey yok alacan oynucan toplama sistem gibi çileli değil

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Semih Kandıraz
Akakçe'den fiyatlara bak, Garantili PS5 artık bulunmuyor mecbur Stoklarda Yurtdışı Mal olduğu için aldığınız zaman dikkatli kullanın onun dışında güvenilir sitelerden ucuza almaya çalışın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bu seri numarası falan muhabbeti var ya o yüzden diyorum
Artık Garantili PS5 bulmak çok zor hocam ben baktım olsa bile fahiş fiyata satıyorlar en mantıklısı İthalatçı garantili cihaz almak.

Şuan ucuz olarak bunu buldum hocam buna bakabilirsiniz satıcıya sorun gerçekten Sony Türkiye tarafından Garantili mi diye.

Son düzenleme:

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akakçe'den fiyatlara bak, Garantili PS5 artık bulunmuyor mecbur Stoklarda Yurtdışı Mal olduğu için aldığınız zaman dikkatli kullanın onun dışında güvenilir sitelerden ucuza almaya çalışın.

Artık Garantili PS5 bulmak çok zor hocam ben baktım olsa bile fahiş fiyata satıyorlar en mantıklısı İthalatçı garantili cihaz almak.

Şuan ucuz olarak bunu buldum hocam buna bakabilirsiniz satıcıya sorun gerçekten Sony Türkiye tarafından Garantili mi diye.
Ben daha önce sony garantili diye aldım yalan bunlar ven gidip Kadıköy'den aliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,092
Üyeler
140,766
Son üye
güvenli
Top Bottom