Neler Yeni

İLLA KASIM AYINI BEKLEYEMEM DİYENLER İÇİN KULAKLIK+MONİTÖR TAVSİYESİ

JANEH

80+ Bronze
İnşallah hocam ümitli değilim ben ama 15 e 3050 ti alınır ozaman geçen sene 23 e 3060 vardı şuan 3050 ti
razer viper ultimate üretim açısından viper v2 pro ya göre daha pahalı ama satış fiyatına baktığımız da 2x fark oluyor inidirimlerinde bile markalar eğer kar zarar oranını arttırmak için kasım ayında özellikle üretimi 3x 2x yapıp ürünleri olması gerektiğinden çok daha aşşağı fiyata satıyor hatta size şöyle izah edeyim rtx 4060 ile 4090 aynı fiyata üretiliyor hatta 4060 daha maliyetli bile olabilir kesintiler yapıcağız diye bilişimi iyi okumak lazım

ozkets

80+
Neden hocam arkadaş paylaşmış işte ne var bunda o kadar saçma konular açılıyor bir tek bunamı takıldınız
O kadar saçma konu açılıyor diye bir sürü saçma konu açılmasını doğru bulmam mı gerekiyor?
Bu kısımın adı "sıcak fırsatlar" iken neden tavsiye bölümü içeriği paylaşılıyor?

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
O kadar saçma konu açılıyor diye bir sürü saçma konu açılmasını doğru bulmam mı gerekiyor?
Bu kısımın adı "sıcak fırsatlar" iken neden tavsiye bölümü içeriği paylaşılıyor?
Umarım gerçek hayatınızdada başkalarının yaptığı davranışları bu kadar çok eleştirmiyorsunuzdur he hoşunuza mı gitmedi böyle bir şey yapması gidin şikayet edin bu kadar basit

ozkets

80+
Umarım gerçek hayatınızdada başkalarının yaptığı davranışları bu kadar çok eleştirmiyorsunuzdur he hoşunuza mı gitmedi böyle bir şey yapması gidin şikayet edin bu kadar basit
Başkalarının yaptığı davranışlar doğru değilse eleştiririm ve konunun muhatabı sen değilken bu seni ilgilendirmemeli diye düşünüyorum ayrıca şikayet edip etmediğimi bilmeden de niyet okumanı bırakmanı tavsiye ediyorum.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Başkalarının yaptığı davranışlar doğru değilse eleştiririm ve konunun muhatabı sen değilken bu seni ilgilendirmemeli diye düşünüyorum ayrıca şikayet edip etmediğimi bilmeden de niyet okumanı bırakmanı tavsiye ediyorum.
Doğru olmayan davranışlardan biride öneri yerine sıcak fırsat yazmasımı gerçekten tebrikler ufacık şeyleri eleştirirken mutluluklar dilerim

batuu123

80+ Bronze
merak etmeyin kasımda dolar 30 bandını aşacağı için indirimli fiyatlar şimdiyle aynı olur

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Eagle
Peki şuan 800 TL bandında en iyi kulaklik hangisi kulak üstü bir oyuncular için

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
kasımda indirim olacağını düşünmüyorum. bir şey alacaksanız indirim beklemeyin hemen alın.

ek olarak sıcak fırsatlarla alakası ne çözemedim

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Bak basit bir cevap veriyorum sana ne ? Forumda bir şey yazarken size mi danışacağız?
Gerçi ben ne diye konuşuyosam ufacık bir şeyi eleştiren biri sonuç olarak 3 gün benimle tartışır sıkılmadan haklısınız hocam ben hatalıyım

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Evet hatalısın ve bunu bu şekilde ifade ederek daha da küçüldüğünün farkında değilsin yazık.
Evet hocam yazık bana haklısınız çok küçük düşürüldüm lütfen kusuruma bakmayın birdaha olmaz .d

ozkets

80+
Gerçi ben ne diye konuşuyosam ufacık bir şeyi eleştiren biri sonuç olarak 3 gün benimle tartışır sıkılmadan haklısınız hocam ben hatalıyım
Senin anlayabileceğin cinsten bilale anlatır gibi anlatayım.Sıcak fırsatlar bölümünde geçiriyorum vaktimi ve burada araba,finans vb. başlıklar görsem konu başlığının ne önemi kalırdı?
Forum kullanmaya yeni başladın sanıyorum ancak ben 20 yıldır içindeyim.
Sana göre basit olan olay bütünü bozduğunda basitlikten çıkıyor bilmem anlayabildin mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam yazık bana haklısınız çok küçük düşürüldüm lütfen kusuruma bakmayın birdaha olmaz .d
Küçük düşürülmedin,küçük düştün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,514
Üyeler
156,939
Son üye
Codee1
Top Bottom