Neler Yeni
  • Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

İnce hesap gaming gecesi öneri

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
keşke ikinci elde takılcak vaktim olsa o kadar
Klavye mouse kasa anakart işlemci kısaca ben PC buildde çok seciciyim alıyorum sevmezsem satıyorum o şekil
Mesaj otomatik birleştirildi:

paso alıp satıyon uğraşcak vaktim yok olsa keşke
Ya valla son 2 sene de bir sürü kasa anakart ekipman falan değiştirdim baya bi

Artık alasım gelmiyor ürün sıkılıyorum diye bakma bunları da almayacaktım 5000 serisi çıkana kadar ekran kartsız valoda 100 200 fps alsam yeter kafasıyla R5 7600 işlemci ile takılmayı planlıyordum da bu gün baktım tatlı geldi ürünler çektim 3 ürünü birden

Yoksa bende ekran kartı Sapphire Radeon rx 7900xtx pulse vardı 3 4 hafta önce snerjiden almıştım sıkıldım ondan sattım direk geçen gün 😅

liluzivert

80+ Bronze
Klavye mouse kasa anakart işlemci kısaca ben PC buildde çok seciciyim alıyorum sevmezsem satıyorum o şekil

Ya valla son 2 sene de bir sürü kasa anakart ekipman falan değiştirdim baya bi

Artık alasım gelmiyor ürün sıkılıyorum diye bakma bunları da almayacaktım 5000 serisi çıkana kadar ekran kartsız valoda 100 200 fps alsam yeter kafasıyla R5 7600 işlemci ile takılmayı planlıyordum da bu gün baktım tatlı geldi ürünler çektim 3 ürünü birden

Yoksa bende ekran kartı Sapphire Radeon rx 7900xtx pulse vardı 3 4 hafta önce snerjiden almıştım sıkıldım ondan sattım direk geçen gün 😅
kalsaymış bollum 7900xtx nere 4060ti nere

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
Yok ya valla aldım alırken hoşuma gidiyordu aldım sıkıldım geçen gün sattım 🥲😆

Şuan varya bu gün aldığım her şeyi iade edesim var ya yetersiz gibime geliyor aldığım ürünler falan 😅

Napsam acaba ya Amazon dan aldığım ekran kartını ssd yi ve klavyeyi iade mi etsem acaba senin dediğin gibi daha ucuza daha iyisi bulunup alınabiliyor

Son düzenleme:

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
Hocam senin önerdiğini klavye hangisiydi link atar mısın birde hangi switch var onda 100 lazım bana da numpad şart çok kullanıyorum çünkü yazarken vesaire ssd ve klavyeden vazgeçtim f/p değiller 2 TB bakıyorum ssd güzel bir şey bakıcam sonra uğraşmak istemiyorum klavye yi linklersen sevinirim

liluzivert

80+ Bronze
Hocam senin önerdiğini klavye hangisiydi link atar mısın birde hangi switch var onda 100 lazım bana da numpad şart çok kullanıyorum çünkü yazarken vesaire ssd ve klavyeden vazgeçtim f/p değiller 2 TB bakıyorum ssd güzel bir şey bakıcam sonra uğraşmak istemiyorum klavye yi linklersen sevinirim
arkadaşın attığı ajazzı alabilirsin tam boy için wraith te yok tam boy istiyorsan ayrı numpad satıyorlar ama

Top Bottom