Neler Yeni

Yardım İnce hesap satmadığı ürünün parasını çekti elim ayağım titriyor lütfen yardım edin

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar öncelikle merhabalar gaming gecesine özel Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah 1.150TL alcaktım kart numaramı vesaire yazdım sms ödemiyi deoğruladım site beni sepetime attı ve aldığnız üründe fiyat değişikliği oldu dedi sonrasında stoğunun bittiğini kalan stoğun daha yüksek fiyat dan satıldığnı öğrendim ancak baktım ki hesabımdan 1.150TL çekilmiş ve İncehesap hesabımda herhangi bir sipariş falan yok yani sipariş alınamamış ne yapacağım bilmiyorum ince hesabın müşteri hizemeti de bu saat de çalışmıyor lütfen yardım edin

Ekler

• wret43.PNG
    wret43.PNG
    3.1 KB · Hit: 74
  • qr32t4.PNG
    qr32t4.PNG
    34.3 KB · Hit: 73
  • qrqrtpoü.PNG
    qrqrtpoü.PNG
    31.8 KB · Hit: 58

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Aga nasıl çökmezler para çekilmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden dalgaya alıyorsun asgeri ücretle geçinmeye çalışan bir insandan ne bekliyorsun
Dedikleri gibi stok bitmiş olabilir yarın konuşursun iade ederle

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
Aga nasıl çökmezler para çekilmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden dalgaya alıyorsun asgeri ücretle geçinmeye çalışan bir insandan ne bekliyorsun
ne alakası var olm asgari ücretle falanla filanla sistemle anlık bi karışıklık olmuştur gelir paran diyorum sanki ben aylık 100k alıyom :D

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam da para çekilmiş ve senin sipariş iptal olmuştur 5-10 güne gelir paran sence parana mı çökücekler
Daha önce hiç böyle bir olay yaşamadım geleceğinden eminmisin müşteri hizmetlerini aramama gerek varmı yarın

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
Daha önce hiç böyle bir olay yaşamadım geleceğinden eminmisin müşteri hizmetlerini aramama gerek varmı yarın
sen yine ara söyle için rahatlar daha önce 100 kere yaşadım en az her sitede aynı muhabbet

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Dedikleri gibi stok bitmiş olabilir yarın konuşursun iade ederle
3D seucre yi doğruladı sonra bir anda sepetime attı o fiyata satılan ürünün stoğu bitmiş aldığınız ürünün fiyatında değişiklik oldu dedi

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
3D seucre yi doğruladı sonra bir anda sepetime attı o fiyata satılan ürünün stoğu bitmiş
Tmm sizde yarın arar sakin bir şekilde durumu bildirirsiniz nasıl olsa para çekilmiş en fazla thhye başvurursunuz yine alırsınız paranizı yani kimse paranızı fln alamaz hocam

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Arkadaşlar öncelikle merhabalar gaming gecesine özel Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah 1.150TL alcaktım kart numaramı vesaire yazdım sms ödemiyi deoğruladım site beni sepetime attı ve aldığnız üründe fiyat değişikliği oldu dedi sonrasında stoğunun bittiğini kalan stoğun daha yüksek fiyat dan satıldığnı öğrendim ancak baktım ki hesabımdan 1.150TL çekilmiş ve İncehesap hesabımda herhangi bir sipariş falan yok yani sipariş alınamamış ne yapacağım bilmiyorum ince hesabın müşteri hizemeti de bu saat de çalışmıyor lütfen yardım edin
Yarın müşteri hizmetlerine belirt, para iadesi için süreçlerin nasıl işlediğini anlatırlar.

Top Bottom