Neler Yeni

İnceHesap fazladan ürün göndermiş

İade eder miydin?

• Evet

Oylar: 38 60.3%
  • Hayır

Oylar: 25 39.7%

• Oy kullanan toplam üye
    63

akan

80+ Bronze
İade edermiydin diye konu açtın iade ederdik diyoruz saldırdığımız bir şey yok bence neye sakin olalım :D
Dostum bir anda herkes sen de iade etmelisin yazınca zaten yapacağımız şeyi söyledim. Sakin ol champ.

-CrawL

80+ Gold
Arkadaşlar, arkadaşıma incehesap 1 yerine 2 adet anakart göndermiş fakat 1 parası almış. Tanesi 700 lira anakartların. Siz olsanız iade eder miydiniz. Arkadaşın vicdanı el vermediği için iade etmek istiyor.
Ben ederdim. Düşünsene fazladan paketleyen kişinin işten çıkarıldıgını :(

• Beğen
Reaksiyonlar: akan

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
aslında vicdan meselesi
iki taraftan bakmak gerekirse ;
aslında bu kendi hataları geri almadıkları sürece vermeyebilirsin haram sayılır mı kimse bilemez hocaya sorman gerekir.
öte yandan bir karışıklık söz konusu hak etmediğin halde ikinci fazladan ürüne sahip oldun geri vermen gerekir.

• Beğen
Reaksiyonlar: akan

G.P.U

80+ Silver
Arkadaşlar, arkadaşıma incehesap 1 yerine 2 adet anakart göndermiş fakat 1 parası almış. Tanesi 700 lira anakartların. Siz olsanız iade eder miydiniz. Arkadaşın vicdanı el vermediği için iade etmek istiyor.
Niye iade edecem yaw koyarım köşeye bozulunca anakart yenisini takarım 😅😅😅

Bu arada şaka tabi iade ederim geçenlerde bi adamın videosunu gördüm adam ince hesaptan pc almış ekran kartı bozuk geliyor adam tamir istiyor kara zorla yapıyorlar yaparken kasadaki bir fanın rgb sini bozuyorlar iyice pc nin haşatı çıkıyor sonra aslında bu sistemi bi youtuber öneriyor adını vermiyim bu adama diuor böyle böyle youtuber diyor buna bu pc tamir olsun seni engelleyecem bunu duyduktan sonra o youtuburu bir daha izlemedim tabi ki de

Biraz boş yaptım ama İncehesap gözümde bu 0️⃣

akan

80+ Bronze
aslında vicdan meselesi
iki taraftan bakmak gerekirse ;
aslında bu kendi hataları geri almadıkları sürece vermeyebilirsin haram sayılır mı kimse bilemez hocaya sorman gerekir.
öte yandan bir karışıklık söz konusu hak etmediğin halde ikinci fazladan ürüne sahip oldun geri vermen gerekir.
En objektif yorum...

Top Bottom