Neler Yeni

İNCEHESAP GARANTİ REZİLLİĞİ !

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
İnsanları aydınlatmak amacım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda çok paylaştım ınstagramdan da size çok ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım işlemciye kadar değiştirdim sürüm dusurdum win sürümü hala değişmedi Instagram adresim mr.cekirgee

Asus b450m dragon ben hiçbir şekilde fiziksel müdahale etmedim garanti kapsam dışı dediler para talep ettiler ürün aldığından veri drop yiyordu
Neden garanti kapsamı dışında olduğunu sorun. Gerekçeleri neymiş. Mümkünse yazılı cevap almaya çalışın.

yusufcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf ÇEKİRGE
Söylediğin iyi oldu ordan bişey almayalım
dediğim gibi yani her durumda mükemmel hizmet veremez hiçbir yer yani kimsenin mükemmel olmasını beklemek doğru değil zaten
Konuyu iyi okursan mağduriyet anlarsın toplama PC aliyosun ürün geldiginden beri drop yiyo servise gönderiyorum ücret talep ediyo empati kur sadece ...

Neden garanti kapsamı dışında olduğunu sorun. Gerekçeleri neymiş. Mümkünse yazılı cevap almaya çalışın.
Tüketici hakem heyetine şikayet ettim ürün 20 yasal iş gününü geçti tüm parçalarda değişim istedim

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Konuyu iyi okursan mağduriyet anlarsın toplama PC aliyosun ürün geldiginden beri drop yiyo servise gönderiyorum ücret talep ediyo empati kur sadece ...

Tüketici hakem heyetine şikayet ettim ürün 20 yasal iş gününü geçti tüm parçalarda değişim istedim
tabiiki anlıyorum dediğinizi ama teknik servislerin bu tür şeyler yapması genel bir sorun incehesaba değil onu anlatmaya çalışıyorum

Enes_M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Enes Mert
Aynı drop problemi bende var 4 ay önce 3050 PC aldim hala oyunlarda drop giriyor yapmadığım denemediğim şey kalmadı en son servisi aradım gönderin bakalım dediler karşıma çıkan konuya bak umarım hakkımızda hayırlısı olur

Brandon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yaser İnan
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Anakartta sorun olduğunu düşünmüyorum göndermeden önce forumda konu açsaydın muhtemelen forumca sistemin sorununu çözmüştük daha çok yazılımsal gibi duruyor. Servisler çok uğraşmaz şu parçayı değiştirelim der geçer.
KRAL PARA BİRİKTİRDİK SENİ BEKLİYORUZ BUGÜN SİSTEM VARSA ÇAKTIRMADAN BU YANITI BEĞEN

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
3 ay önce aldığım bilgisayarı garantiye gönderdim başından beri oyunlarda FPS drop yiyordu CS oynuyordum sadece fazla drop yemiyodu sonra farklı oyunlar yükleyince çok yemeye başladı garantiye gönderdim anakartta sorun olduğu bulundu ve bende 650 TL ücret talep edildi (sıfırı 500 TL) kabul etmedim Mayıs 11 de gönderdim bugün Haziran 15 kargo yeni yola çıktı ben böyle rezil bir firma görmedim sakin incehesaptan alışveriş yapmayın tüketici hakem heyetine şikayet ettim yasal iş gününü geçtiği için tüm parçalarda yenilenmesini talep ettim
Sorununuz devam ederse, Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

yusufcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf ÇEKİRGE
Aynı drop problemi bende var 4 ay önce 3050 PC aldim hala oyunlarda drop giriyor yapmadığım denemediğim şey kalmadı en son servisi aradım gönderin bakalım dediler karşıma çıkan konuya bak umarım hakkımızda hayırlısı olur
Amin inşallah hocam

Sorununuz devam ederse, Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
Başvurdum hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze
Top Bottom