Neler Yeni

İncehesap iade rezilliği

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Ceylan
Öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemedim. Yanlışsa moderatörler taşıyabilirse sevinirim.

12 Eylül tarihinde incehesaptan Inform Guardian 2000A Led Line Interactive UPS sipariş ettim. 13 eylülde ürün elime ulaştı. Yeni bir pc aldığımdan hem pc hem monitör hem masa vs ürünlerin tamamının elime ulaşıp bu ups'yi de o zaman kullanmayı düşündüm. 22 Eylül'de her şeyi kurduğumda UPS'nin çalışırken inanılmaz rahatsız edici boyutta tiz bir ses çıkardığını gördüm. Bu ses beni bilgisayarın başında bile oturtamayacak kadar rahatsız ediyordu. Hemen ertesi günü 23 Eylülde iade etmek için kargoladım. Ürün 26 eylülde onlara ulaştı. Aradan kaç gün geçti dün ürünü tekrar bana geri göndermişler ve bugün aradılar iade sürecinden zaten 14 gün geçmiş dediler. Önce bu yalanı söylediler ürün elime 13 eylülde geçiyor onlara 26 eylülde ulaşıyor saymayı bilmiyorlar herhalde. Sipariş tarihine bile baksak 12 eylül-26 eylül yine geçmiyor. İade etmiyoruz diyorlar. Zaten tüketici hakem heyetine başvuruda da bulundum. Sanki bana çalışırken böyle bir ses çıkardığını söylediler de ben bunu bilerek aldım. Ben bunu çalıştırmadan nasıl anlayabilirim? İade ederken bu şekilde sorun çıkaran bir site, kullanırken aklınızda bulunsun.

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    32 KB · Hit: 67
  • s.jpg
    s.jpg
    118.6 KB · Hit: 43
Son düzenleme:

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Kötünün iyisi itopya var. Gerisi rezil kepaze

The GodFather

80+ Silver
Ben kasa almıştım fanın biri çalışmıyordu geldiği gün gönderdim incehesaba değişim yapmışlardı.
Garanti servisisine gönder orda değişim yapabilirler belki

Silinsin

80+ Silver
Konuya kargonun vardığı tarihi gösteren de bir fotoğraf ekleyin hocam

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi