Neler Yeni

İnceleme: Corsair TC100 Relaxed Oyuncu Koltuğu

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
Satın Alım:

Uzun süren kararsızlıklarımın ardından, 8500 TL'ye İtopya'dan Corsair koltuk satın aldım (Türkiye'de yalnızca İtopya'da satışta olduğunu gördüm). Bayramda sipariş verdiğimden dolayı başta kargoya verilmedi fakat bayramın bittiği günün sabahında kargoya verildi ve kargo sonraki gün geldi (Yurtiçi Kargo). Koltuğu 5 gündür kullanıyorum ve bu incelemeyi güncel tutmaya çalışacağım.

Kurulum:

Koltuğun kurulumu genel olarak zor değil. Ancak, kutunun içinden kurulum kılavuzu çıkmıyor. Koltuğun resmi web sitesinde bulunan, diğer modellerle ortak bir kurulum kılavuzu mevcut. Bu kılavuz da yeterince açıklayıcı değil. Hayatında hiç kurulum yapmamış kişiler için zorlayıcı olabilir.

Rahatlık ve Terletme:

Rahatlık açısından koltuk oldukça konforlu. Arkadaşımda bulunan Hawk Fab ile kıyaslandığında, Corsair koltuğun daha rahat olduğunu düşünüyorum. Vatan gibi mağazalarda denediğim Cougar Armor Pro, NXNB, Rampage KL-R40 ve adını hatırlamadığım birkaç modelden de daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Normalde aşırı terleyen biri olarak bu koltukta, normalde ne kadar terliyorsam o kadar terledim, hatta daha az terlediğimi bile söyleyebilirim.

Kalite:

Fiyatına göre koltuğun kalitesi oldukça iyi. Kolçaklar biraz sağa sola hareket ediyor fakat genelde rahatsızlık vermiyor. Koltuğu hafif zorladığınızda arkaya doğru hafif bir yaylanma oluyor ancak bu zorlamanız gerektiğinde oluyor. Bu iki durum dışında, genel olarak koltuğun sistemi gayet kaliteli. Mekanizmaların verdiği hissiyat, kumaşın rahatlığı ve kalitesi, kolçakların hafif yumuşaklığı, ayakların metal olmamasına rağmen sert plastik olması ve sağlam durması olumlu özellikler arasında.

Başka sorularınız olursa veya incelemede değiştirilmesi gereken yerler varsa lütfen yazın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
938,223
Üyeler
147,509
Son üye
sec1
Top Bottom