Neler Yeni

İncelememi İstediğiniz Ürünler Neler?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
ERAY DUMAN
Dostlarım öncelikle herkese keyifli forumlar dilerim.

Sizden yorumlarda kısa ve öz olarak marka model veya link vererek hangi ürünü veya ürünleri incelememi istiyorsanız onu yazın konuyu full takip edip benim de dikkatimi çeken ürünlerin incelemesini yapmayı planlıyorum.

Fiyat önemli değil
Merhaba abi ram sınırı 8 olan bir anakarta 16 takabilir misin sonucu çok merak ediyorum

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya

Sizden yorumlarda kısa ve öz olarak marka model veya link vererek hangi ürünü veya ürünleri incelememi istiyorsanız onu yazın konuyu full takip edip benim de dikkatimi çeken ürünlerin incelemesini yapmayı planlıyorum.

Fiyat önemli değil
performax xetra mekanik klavye inceleyebilirsiniz. Ucuz fiyatlı olduğu için güven sorunu yaşayanlar mevcut.

FEROLYA

80+
phanteks 500a, 600s gibi önemli kasaları türkiye'de doğru dürüst inceleyen yok, detaylı inceleme gelebilir.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

Fiyat önemli değil
bazen 3900 TL yi gördü oluyor ve tr incelemesi olmayan bir ürün çok merak ettim bir model incelermisin abi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,652
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom