Neler Yeni

İNDİRİM ! RTX 3090 20.000 TL

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ömer SARLUGİL

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
teşhir ne anlama geliyor?
Mağazalarında sergiledikleri ürün. Mesela mediamarkt gittin açıkta telefonlar, tabletler, laptoplar var bunlar teşhir ürün oluyor. Sergilemek için koydukları ürünler.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Mağazalarında sergiledikleri ürün. Mesela mediamarkt gittin açıkta telefonlar, tabletler, laptoplar var bunlar teşhir ürün oluyor. Sergilemek için koydukları ürünler.
Bunların ne gibi bi sıkıntısı varki? Aynı değillermi zaten?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunların ne gibi bi sıkıntısı varki? Aynı değillermi zaten?
Aynılar ama teşhir ürünler genelde kozmetik olarak yıpranmış ve yorulmuş oluyor genelde. Büyük bir mağaza olsa neyse de bu tarz bilinmedik satıcılar bende mining şüphesi doğuruyor. Teşhir ürüne göre tercih edilebilir ama ekran kartında bence riskli.

swordfish

80+
Mağaza falan değil, benim anladığım kadarıyla miningciler 3-5 ürün ile birlikte trendyolda mağaza açıp böyle satıyor ürünleri, bu ara moda oldu. Bu tarz ürünleri 2. el, o model çıktığından beri miningde kullanılmış ürün olarak düşünüp satın alın.

Bu arada 6 ayı bırakın, aldıktan sonra 15. gün bulamazsınız adamları.

İkinci el alacaksanız, sarı siteden satın aldığı tarih belli, yurtiçi yada yurtdışı faturası ile birlikte satanlardan alın, ne zamandan itibaren kullanıldığının kanıtı olsun yani. Hatta ilanda oyun bilgisayarına takılı halde fotosu olanlar var, onlar benim görüşüme göre daha güvenli. Elinde 3-5 tane kart olanlar vs. otomatik mining diyebilirsiniz.

Top Bottom