Neler Yeni

İninal kart veli izni istiyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
Ininal hesabı açacağım 13 yaşından büyüğüm veli izni istiyor mu ve sizce kullanışlı mı

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
13 yaşını doldurduysan alabilirsin yazıyor, yani 14 yaşına girmiş olman gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her şeye para kesiyor. 100 lira lazım oluyor. bi yüklüyorum yok vergi yok aylık kullanım yok banka komisyonu derken 90 lira kalıyor
Haklısınız ama kart lazım bana harcama için paparayı denedim ama veli izni istiyor veli izni alamıyorum maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

her şeye para kesiyor. 100 lira lazım oluyor. bi yüklüyorum yok vergi yok aylık kullanım yok banka komisyonu derken 90 lira kalıyor

tosla dene, o da kullanışlı. şoklarda satılıyor
Hocam o veli izni istiyor mu peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
13 yaşını doldurduysan alabilirsin yazıyor, yani 14 yaşına girmiş olman gerekiyor
hocam 13 yaşını doldurmuş demek 13 yaşında demek oluyor yani 19 ekim 2010 dan daha önce doğmuş olmak gerekiyor.

1721

80+ Bronze

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ininal hesabı açacağım 13 yaşından büyüğüm veli izni istiyor mu ve sizce kullanışlı mı
Tosla uygulamada sorunlar var hic uğraşma fups var yukleme yaparken sadece %1 ini aliyor yani 500 tl yukledin 5 tlsini aliyor.
1 yıl ininal kullandım kullanabilirsin sıkıntı olmaz sadece aylik 2 tl bide yükleme yaparken 2 tl cekiyor baska ucret yok gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
yaş kaç

12 yaşından büyüksen veli onayı istemiyor diye biliyorum
Hocan veli onayı istedi uygulamasında 2008 Aralık doğumluyum aydan kaybettim dicem ama 13ü geçeli oldu kabul etmesi gerekirdi niye böyle oldu yaw 🙃

Tosla uygulamada sorunlar var hic uğraşma fups var yukleme yaparken sadece %1 ini aliyor yani 500 TL yukledin 5 tlsini aliyor.
1 yıl ininal kullandım kullanabilirsin sıkıntı olmaz sadece aylik 2 TL bide yükleme yaparken 2 TL cekiyor baska ucret yok gayet iyi
Sizde de veli izni istedi mi

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocan veli onayı istedi uygulamasında 2008 Aralık doğumluyum aydan kaybettim dicem ama 13ü geçeli oldu kabul etmesi gerekirdi niye böyle oldu yaw 🙃

Sizde de veli izni istedi mi
Hayır istemedi 13 yaşındayım kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
Arkadaşlarımda böyle olmamış anlamadım gitti valla ben mi çok şanssızım diye düşünüyorum. Yada şartları mı değiştirdiler acaba anlayamadım 😅

Hayır istemedi 13 yaşındayım kullanıyorum.
O zaman benle alıp veremedikleri bişey var herhalde

Tosla uygulamada sorunlar var hic uğraşma fups var yukleme yaparken sadece %1 ini aliyor yani 500 TL yukledin 5 tlsini aliyor.
1 yıl ininal kullandım kullanabilirsin sıkıntı olmaz sadece aylik 2 TL bide yükleme yaparken 2 TL cekiyor baska ucret yok gayet iyi
2tl çok da bir ücret değil zaten pederin bankadan para atarken fark ettim 8tl fln kesiliyor normal bankalarda yani 2tl Sudan ucuz bir fiyat oda problem deil

Son düzenleme:
Top Bottom