Neler Yeni

İnsanlar Hep Ne Der Korkusu

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
insanları ve sosyalliği aşırı yüceltmişliğin ürünü olduğunu düşünüyorum ve iyi ki gram böyle değilim. insanların aslında senin zannettiğinden daha değersiz ve önemsiz oldukları bilincine varman ve biraz daha ben merkezli benim görüşüm düşüncem şeklinde düşünmen lazım örn saçım şöyle olursa daha fazla yakışmış derler mi veya şunu giyersem daha yakışmış derler mi düşüncesi korkunç onlar kim onlar senin beğenini kazanması lazım çünkü sen sensin bu sebeple kendini kendince kendi içinde herkesten daha önemli ve değerli önceli görmeye sebebin var. senin varlığın ve hayatında senden daha öncelikli ve önemli vs. kimse yok yaklaşamazlar bile çünkü sen sensin düşüncesine yönelimin olmalı. bunun aşırılığı gibi konularda ise bu sefer de aşırı çıkarcılık menfaatçilik çevre benleştirme düşük saygı edep vs. gibi şeyler de ortaya çıkabiliyor. orta noktayı dengeyi kurmaya çalışmak lazım ne çok fazla ne çok az.

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
insanları ve sosyalliği aşırı yüceltmişliğin ürünü olduğunu düşünüyorum ve iyi ki gram böyle değilim. insanların aslında senin zannettiğinden daha değersiz ve önemsiz oldukları bilincine varman ve biraz daha ben merkezli benim görüşüm düşüncem şeklinde düşünmen lazım örn saçım şöyle olursa daha fazla yakışmış derler mi veya şunu giyersem daha yakışmış derler mi düşüncesi korkunç onlar kim onlar senin beğenini kazanması lazım çünkü sen sensin bu sebeple kendini kendince kendi içinde herkesten daha önemli ve değerli önceli görmeye sebebin var. senin varlığın ve hayatında senden daha öncelikli ve önemli vs. kimse yok yaklaşamazlar bile çünkü sen sensin düşüncesine yönelimin olmalı. bunun aşırılığı gibi konularda ise bu sefer de aşırı çıkarcılık menfaatçilik çevre benleştirme düşük saygı edep vs. gibi şeyler de ortaya çıkabiliyor. orta noktayı dengeyi kurmaya çalışmak lazım ne çok fazla ne çok az.
Yarın gel psikoloğum olarak işe başla 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

@SadeceBirisi. @Zechion @cici şu 3 lü ile iyo bi sohbet etsem dert tasa kalmaz abi net

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne zaman mutlu olur bir insan biliyor musunuz başkaları için yaşamayı bıraktığı an mutlu olur alalem ne der diye yaşayan hayatta mutlu olamaz

Zechion

80+ Silver
Hocam sizi ilk kez bu kadar uzun bir mesaj atarken görüyorum.

oEnesQlf

80+ Silver
hocam sizde eleştirilme korkusu var,psikoloğa gitme şansınız varsa gidin yoksada siz bu korkunun üstüne giderek yenin.
Bir şeyi sen onaylıyorsan o iş tamamdır ,diğer insanların yorumları,düşünceleri önemli değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom