Neler Yeni

❌ İNSTAGRAM AÇILMALI MI ? ✔️

The Semih

80+ Silver
Çözümü toplumu gütmek değil orası kesin. Burada bakılacak olan tek şey aile denetimi. Madem çocuğunuzun veya başka birinin böyle şeylere maruz kalmasını istemiyorsunuz kontrollü bir şekilde eline verin o zaman.
O konuda haklısın, 1980lerden sonraki ebeveynler çocuk yetiştirme konusunda sınıfta kaldı, bide onların çocukları ebevyn olduğunu düşünmek istemiyorum. Senin dediğinden yola çıkarsak ileride dahada kötü bir nesil gelicek.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Eren
Bu duruma ağır küfürden başka söyleyecek bir sözüm yok Erdoğan bi Arap yüzünden kendi milletini karşısına aldı zaten iyice soğumuştu herkes buda tuzu biberi oldu
Sorun o ya arapları araplarda daha çok seven bi hükümet var başımızda

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Arda Yıldırım
O konuda haklısın, 1980lerden sonraki ebeveynler çocuk yetiştirme konusunda sınıfta kaldı, bide onların çocukları ebevyn olduğunu düşünmek istemiyorum. Senin dediğinden yola çıkarsak ileride dahada kötü bir nesil gelicek.
Maalesef. Herkes anne baba olmamalı konusuna geliyor bu durum. Emzik niyetine ağlayan çocuğa telefon veriliyor.

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Halil uçar
O kadar askerimiz vefat etti bayrak yarıya indirilmedi yas ilan edilmedi. Bu hukumet arapları yaladıgı için araptan bize ne kardeşim. Türk milletini karsısına aldıgı yetmedi. Alt takım keyfine aç kapa daha çok yapar bu hukumete oy verildikçe

Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver
O kadar askerimiz vefat etti bayrak yarıya indirilmedi yas ilan edilmedi. Bu hukumet arapları yaladıgı için araptan bize ne kardeşim. Türk milletini karsısına aldıgı yetmedi. Sıkının keyfine aç kapa daha çok yapar bu hukumete oy verildikçe
Alt takım keyfine diye düzenler misin mesajı :D

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,606
İsim
marilyn
İnstagrama 48 saat süre verilmiş, cevap gelmediği için 48.saatten itibaren devlet istediği vakit açma hakkına sahip. İnstagram açılmalı fakat devletin böyle en kolay yolu tercih etmesi yanlış kendi fikrim;

- İnstagram dahil olmak üzere tüm sosyal medya platformlarına 18 yaş sınırı gelmeli
- Sosyal medya uygulamalarının KİDS versiyonu yapılmalı Youtube Kids gibi

Başka türlü bu işin içinden çıkamazlar, çorba gibi her türlü içeriğin olduğu sosyal medyanın zararları ancak bu şekilde düşürebilirler.
İnstagram kids düşünemiyorum şimdiden pedolarla dolu bir platform aklıma geliyor çözüm basit 7 8 yaşindaki çocuğunu susturmamak için telefonu vermeyecek

İnstagram açilmalidir

Nedeni:grafik tasarimi fotoğrafçı turizm farkli urunleri pazarlayan firmalar vb bir ton sektörde instagramin müşteri bulmasinda buyuk bir rolü var instagram kapali olduğu sürece turizmde etkilenecektir bu da ulke ekonomisine zarar verebilir ha boş ünlülerin ortadan kaybolma fikri kötü gelmiyor ama bu dediklerim sektörler sıkıntıya girer

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,090
İsim
Mert Can Ergün
Açılmalı arap sevdalısı ne olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kemal
Peki bu olaya şu pencereden baktınızmı . İnsta amerikan menşei tiktok asya menşei. Amerika tiktok ile alakalı sancılı kapatmak yada satın almak istiyor peki neden ? koskoca amerika sizce milletinimi düşünüyor , yoksa tiktokta çok para var satın alıp paramı kazanmak istiyor, tabikide ikiside değil . İnsta dünyada en çok kullanılan uygulama ike amerika kitlelere istediği mesajı istedi gibi yağlayıp ballayıp yutturuyordu ne zamanki tiktok dünya üzerinde kullanımı çoğalınca amerikanın yağlayıp balladığı ve gerçek sanılan göz boyamalar sahte yalan yanlış haberler her şey ile alakalı akla gelmeyecek gerçekler kocaman fiyaskolara dönüşüyor, amerikanın karın sacısı bundandır amerika varolmayan milletinin derdinde değildir özünde öyle bir millet yoktur . Amerikanın derdi kitlelere tek yön veren merkez olma hedefine sekte vuran tiktok tır. Önce bunu zihnimizde bir yere koyalım ve şimdi devletin tiktok ile alakalı verdiği kararı tekrar ve tekrar gözden geçirelim , benim şahsi kanaatim keşke yasaklanmasa pek kullanmadığım uygulamadır hatta tiktok kullanım sürem 2 gündür , kendim istediğim bilgiyi araştırdığımda doğru kaynaklara ulaşıp öğreniyorum . Ama neden kapandı diye de yas tutmuyorum umrumda da değil .

The Semih

80+ Silver
Peki bu olaya şu pencereden baktınızmı . İnsta amerikan menşei tiktok asya menşei. Amerika tiktok ile alakalı sancılı kapatmak yada satın almak istiyor peki neden ? koskoca amerika sizce milletinimi düşünüyor , yoksa tiktokta çok para var satın alıp paramı kazanmak istiyor, tabikide ikiside değil . İnsta dünyada en çok kullanılan uygulama ike amerika kitlelere istediği mesajı istedi gibi yağlayıp ballayıp yutturuyordu ne zamanki tiktok dünya üzerinde kullanımı çoğalınca amerikanın yağlayıp balladığı ve gerçek sanılan göz boyamalar sahte yalan yanlış haberler her şey ile alakalı akla gelmeyecek gerçekler kocaman fiyaskolara dönüşüyor, amerikanın karın sacısı bundandır amerika varolmayan milletinin derdinde değildir özünde öyle bir millet yoktur . Amerikanın derdi kitlelere tek yön veren merkez olma hedefine sekte vuran tiktok tır. Önce bunu zihnimizde bir yere koyalım ve şimdi devletin tiktok ile alakalı verdiği kararı tekrar ve tekrar gözden geçirelim , benim şahsi kanaatim keşke yasaklanmasa pek kullanmadığım uygulamadır hatta tiktok kullanım sürem 2 gündür , kendim istediğim bilgiyi araştırdığımda doğru kaynaklara ulaşıp öğreniyorum . Ama neden kapandı diye de yas tutmuyorum umrumda da değil .
Oralara bilerek girmiyorum çünkü kitle daha temel şeyleri tartışıyor, arap kavgası dönüyo hala.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Deniz Bey
Ben şey duydum bu öldüren kişi için yapılan paylaşımları Instagram yasaklamış paylaşmamış bunun üzerine sen nasıl kısıtlama getirirsin kısıtlama öyle değil böyle yapılır gibi bişey duydum ne kadar doğru bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kemal
Onları tartışanlara Ekrem İmamoğlunun artığı mesajı hatırlatırım sonra tartışmaya devam etsinler. Senin onların farkında olmana sevindim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şey duydum bu öldüren kişi için yapılan paylaşımları Instagram yasaklamış paylaşmamış bunun üzerine sen nasıl kısıtlama getirirsin kısıtlama öyle değil böyle yapılır gibi bişey duydum ne kadar doğru bilmiyorum
Tam olarak ta az önce yukarıda yazdığım bahsettiğim olay bu onların istedikleri ni servis edip diğer gerçekleri servis etmemeleridir sebep .

Top Bottom