Neler Yeni

Yardım intarnet 10 dakika içinde 10 defa git gel yaptı

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
muhammet emin çetinkaya
beyler türknet 1gigabit intarnet kullanıyorum valo oynarken oyundan 10 defa int gitti sonra gel-git gel git yaptı sürekli.
bundan öncede wifide gel-git sorunu oluyordu

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
beyler türknet 1gigabit intarnet kullanıyorum valo oynarken oyundan 10 defa int gitti sonra gel-git gel git yaptı sürekli.
bundan öncede wifide gel-git sorunu oluyordu
dostum biz napabiliriz buna turknete çağrını aç buradaki insanlardan ne bekliyorsun ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
muhammet emin çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum biz napalım turknete çağrını aç ne bekliyorsun buradaki insanlardan garipsiniz
yardımcı olamıcaksan yazmana gerek yok. bilgili bir kişinin bu sorunun neden oldugunu söylemesini istiyorum eğer sorun basit bir şeyse çağırmaya gerek kalmaz. yardımcı olmak istemiyorsan yazmazsın olur biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum biz napalım turknete çağrını aç buradaki insanlardan ne bekliyorsun ?
bu kategori boşuna açılmamış hani bir sebebi var. insanlar sorunlarını anlatsın diye

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ömer

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil

Kendin tepki gösterirken aynısını yapman hiç hoş hareket olmamış :)
hocam benim konuyla bu konu cok farklı benim orada indirim diye bişey paylaşmışım millete fayda olsun diye. Buradaki olay arkadaşın anlattığı olaydan hiçbir çıkarım yapılamaz cihaz bazlı mı olacağı yoksa kablo bazlı mı yani buradaki insanın yapabileceği bişey var mı ? mecbur müşteri hizmetleri görüşmesi gerekiyor.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ömer
hocam benim konuyla bu konu cok farklı benim orada indirim diye bişey paylaşmışım. Buradaki olay arkadaşın anlattığı olaydan hiçbir çıkarım yapılamaz cihaz bazlı mı olacağı yoksa kablo bazlı mı yani buradaki insanın yapabileceği bişey var mı ? mecbur müşteri hizmetleri görüşmesi gerekiyor.
Belki bölgesel bir problemdir forumda başka yaşayan biri çıkar diye paylaşmıştır ya da yakın dönemde farklı biçimde aynı soruna denk gelen biri vardır diye paylaşmıştır örnekler çok, forumların amacı belli. En nihayetinde illa ki MH. ile görüşmesi gerekebilir ama söylediğim gibi.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil
Belki bölgesel bir problemdir forumda başka yaşayan biri çıkar diye paylaşmıştır ya da yakın dönemde farklı biçimde aynı soruna denk gelen biri vardır diye paylaşmıştır örnekler çok, forumların amacı belli. En nihayetinde illa ki MH. ile görüşmesi gerekebilir ama söylediğim gibi.
bu söylediklerinin hepsinin cevabı işte müşteri hizmetleri hocam onu anlatmaya çalışıyorum buradaki x-y kişisinin söylediği belki cok yanlış yere yönlendirecek. her konu illa buraya açılması gerekmiyor onu anlatmaya çalışıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,649
Üyeler
153,748
Son üye
Asque3567
Top Bottom