Neler Yeni

Intel Core i5-13600K 3.50GHz Tray İşlemci "6899 TL"

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,079
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bu üründe şansa pek gerek yok çünkü bir intel işlemci bunca yıl teknik servis olarak pek bozuk çıktıklarını bozulduklarini görmedim.iyi fiyatsa almak isteyen alsın.
İşlemci genel olarak bozulan bir parça değil zaten AMD/Intel farketmez.

Ayrıca ben olsam 13600K yerine 7600X alırım iyi günler iyi forumlar.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,914
İsim
Kerem Çavuş
bir arkadaş teknobiyotikten tray olarak aldığı işlemcide sorun yaşayıp iade edememişti haberiniz olsun herkese olcak diye bir şey yok ama söyleyim dedim

Darkbahn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Coco

Çekirdekleri de sayın da başka bir şey çıkmasın :eek: :p

123.jpeg

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Atakan AKTAŞ
Sistemi derken ?
Bilgisayarını yani anakart bozuk çıkmış 2 kere göndermiş 2 ay göndermişler sistemi buda kötü yorum yazınca öyle demişler bilemem ne kadar doğru yanlış

En İyi Cevap
3
Mış, muş la olmaz bu işler kardeşim. Dersin ki 'Sorun yaşayıp bu konuda post açan çok kişi gördüm, alırken dikkatli olun' gibisinden ama sen hiç bir tecruben olmadan kötü yorum yapmışsın yani bu bildiğin cahilliktir.
Ben kötü ve hukuka aykırı bir durum yaşadım, forumda da benzeri çokça arkadaş gördüm.
Bu üründe şansa pek gerek yok çünkü bir intel işlemci bunca yıl teknik servis olarak pek bozuk çıktıklarını bozulduklarini görmedim.iyi fiyatsa almak isteyen alsın.
Daha 1-2 hafta önce bir arkadaş işlemci aldı ve sıkıntı çıkmıştı. Konusunu bulursam eklerim birazdan. Bu kadar para vermişken az daha verin güvenilir bir yerden alın kafanız rahat olsun.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Atakan AKTAŞ
Mış, muş la olmaz bu işler kardeşim. Dersin ki 'Sorun yaşayıp bu konuda post açan çok kişi gördüm, alırken dikkatli olun' gibisinden ama sen hiç bir tecruben olmadan kötü yorum yapmışsın yani bu bildiğin cahilliktir.
Tecrübem olmadığını kim söyledi arkadaşımda o tarz bir şey yaşadı geri gönderdiği ürün 3 ay gelmedi sonra sorun görülmedi dedi geri gönderdiler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,967
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom