Neler Yeni

INTEL I5 12400F ve RX 7600 Sistem alınır mı

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Altan
Geçen bu pc yi alan arkadaşla konuştuk. 1 senedir kullanıyorum Valorant gta5 falan güzel fps veriyor sadece PSU kötü onun dışında gayet memnunum dedi. Bu bütçeye güzel sadece ilerde PSU değiştir.

Aklında bulunsun bu bütçeye çıkarsan direk bunu al.

pEmirq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen bu pc yi alan arkadaşla konuştuk. 1 senedir kullanıyorum Valorant gta5 falan güzel fps veriyor sadece PSU kötü onun dışında gayet memnunum dedi. Bu bütçeye güzel sadece ilerde PSU değiştir.

Aklında bulunsun bu bütçeye çıkarsan direk bunu al.
Bi monitör falan alıyım yada direk monitör ve klavye yi alıyım yoksa bida biriktirip alıyım mı senin söylediğini?

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Altan
Bi monitör falan alıyım yada direk monitör ve klavye yi alıyım yoksa bida biriktirip alıyım mı senin söylediğini?
İlk attığın sistemde PSU kötü. PSU bilgisayarın kalbidir sıkıntı olabilir senin için o yüzden benim dediğim sistemi al bence. Almışken tam almış olursun.

pEmirq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk attığın sistemde PSU kötü. PSU bilgisayarın kalbidir sıkıntı olabilir senin için o yüzden benim dediğim sistemi al bence. Almışken tam almış olursun.
peki ilk monitör klavye alıcam kalan parayı bida biriktiricem sonra senin dediğini alıcam

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Altan
peki ilk monitör klavye alıcam kalan parayı bida biriktiricem sonra senin dediğini alıcam
Alacağın zamana kadar stok bitebilir ya da zamlanabilir ekipmandan önce sistemi almalısın bence.

Top Bottom