Neler Yeni

İnternet Bağlantı Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
İsimsiz
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben ttnet kullanıcısıyım internetim son 1 aydır günde 5 kez gidiyor ve ben reset atıyorum artık gına geldi ve internet hız testi yaptığım zaman-netspeedden yapıyorum- sonucu böyle sizde aynı sıkıntılar yaşıyor musunuz.Hangi interneti kullanıyorsunuz?Hızınız ne kadar?Ne kadar ücret ediyorsunuz? memnun musunuz ben de ona göre yeni internet alacağım PİNG JİTTER Download Upload
31MS 445MS 0.6 0.3 (Sözde 16megabit internet veriyorlar)
Teşekkürler :D

ventioNN

80+ Platinum
Turknet 30/3 memnunum ben. Bu aralar bir yavaşlama çoğu kişide mevcut, herkes evde malum.

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY
Dostum korona vesilesiyle altyapı yetersizliği ortaya çıktı. Geceleri rahat oluyor.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben ttnet kullanıcısıyım internetim son 1 aydır günde 5 kez gidiyor ve ben reset atıyorum artık gına geldi ve internet hız testi yaptığım zaman-netspeedden yapıyorum- sonucu böyle sizde aynı sıkıntılar yaşıyor musunuz.Hangi interneti kullanıyorsunuz?Hızınız ne kadar?Ne kadar ücret ediyorsunuz? memnun musunuz ben de ona göre yeni internet alacağım PİNG JİTTER Download Upload
Türktelekom kullaniyorum 24 download 3 upload memnunmuyum değilim bazen kesilmeler oluyor ping değerleri çıkabiliyor normalde pingim 6 ama 30 40 olduğu olabiliyor delirtiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
İsimsiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom
Alabileceğiniz Hız: 61 Mbps
Türknet
ALTYAPINIZIN DESTEKLEDİĞİ EN YÜKSEK TAHMİNİ HIZ

50 Mbps
Mesaj otomatik birleştirildi:

0.6 Downloadd nedir şey geçiyorlar gibi ya

Aynı alt yapıyı kullanıcaksan çok değişmez
Değişir bence çünkü 0.6 megebit downloand rezil bir indirme

Türktelekom kullaniyorum 24 download 3 upload memnunmuyum değilim bazen kesilmeler oluyor ping değerleri çıkabiliyor normalde pingim 6 ama 30 40 olduğu olabiliyor delirtiyor.
Şükret Haline benim gibi LOL de 5k ping almıyorsun

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Çelik
Selamlar yaklaşık 10 ay önce aldığım dadg2 sistemli bilgisayarımda internet sorunu yaşıyorum yeni sinyal güçlendirici alıcam Hangi sinyal güçlendiriciyi tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim

ramazannn361

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Ramazan Efe
Ttnet arayabilirsin

Top Bottom