Neler Yeni

İnternet Kopması Sürekli

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Bu konuyu 2. kere açtım ama çözüm olmadığı için tekrar açmak istedim çünkü bu durum kimin başına gelse rahatsız olup yardım ister aşırı rahatsız edici bir durum.
Öncelikle geçen pazar günü bilgisayarımın fanlarını temizlemek için açtım gayet titizlikle bir aksaklık olmadan fanları temizleyip termal macunu yeniledim. Eve geldiğimde internette kopma sorunu yaşamaya başladım şöyle ki internet düzensiz bir şekilde kopuyor bu kopma sadece bilgisayarda oluyor diğer herhangi bir cihazda kopma meydana gelmiyor modemle alakalı bir durum değil o yüzden herhangi bir modem işlemi yapmaya gerek yok sorun bilgisayarda.
Kopmanın sıklığı internete binen yük vesilesiyle artıyor misal; discordda arkadaşla konuşurken oynadığım oyunda 10-20 dakkada bir internet kesiliyodu fakat bu günden güne azaldı ama geçmedi veyahut sadece tek başıma girdiğim oyunda kopma meydana gelmiyor nerdeyse cs2 oynuyorum discordla beraber kopma 10 dakkada oluyosa discord olmadan oynadığım maçta kopma azalıyor 1 maçta anca 1 kere kopuyor.
İnternette surf yaparken ise kopma aşırı nadir bir biçimde devam ediyor. Benim tescilim bilgisayarın bir ayarında veri sınırı var o sınırı aşınca yeni bir ip adresimi atıyor interneti mi kesiyor bilmiyorum.
kopma internetin var olmasıyla dedğil tamamen kopuyor benim kullandığım WiFi gözükmüyor kayboluyor fakat başka wifiler gözüküyor.
sorunum bu yaklaşık 4-5 gündür var bu durum.
(Ağ sıfırladım, sorun gidericide herhangi bir sorun gözükmüyor)

Top Bottom