Neler Yeni

Yardım İnternet Sağlayıcısı Önerisi Lazım

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
Turkcell Superonline 25 mbps-TV+ paketi kullanıcısıydık hep internet hızının az olduğunu dile getirsem de ailem hiç bir şekilde interneti değiştirmedi.
Şimdi Superonline paketimizi 2 katına çıkaracağını söylüyor,bu yüzden yeni internet Sağlayıcısı lazım diğerlerine oranla f/p 100 mbps internet lazım ne önerirsiniz

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
turknet sıtesıne gırıp adres uzerınden bı sorgulama yap ıstersen ne kadar ınternet hızı alabılecegıne daır ben turknet kullanıcısıyım baya bı memnunum

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
turknet sıtesıne gırıp adres uzerınden bı sorgulama yap ıstersen ne kadar ınternet hızı alabılecegıne daır ben turknet kullanıcısıyım baya bı memnunum
100 mbps download 8 mbps upload destekliyor altyapımız turknet paketi ise 170 lira daha ucuza kaliteli bir internet var mı acaba

maury

80+
Ben oris telekom kullanıyorum. 50 km hıza 130 TL veriyorum. Normalde 170 falanmış. CAT6 ile bağlandığımda aldığım hız 40-45 km arası. Ping max 30-40 arası. Ama müşteri hizmetleri yerlerde. Geçen internetim gitti sabaha kadar gelmedi. En az 1 saat telefonda bekledim anca.. Ama sürekli modem arızası vardır, bina portlarında problem vardır deyip geçiştiriyordu. Bu sefer lafları soktum ağzına. Hiçbirinde problem yoktu. Telefonu kapattım 2 dk sonra modemin ışığı da yandı. Bunun haricinde bu kadar büyük bir sıkıntı yaşamadım.

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
100 mbps download 8 mbps upload destekliyor altyapımız turknet paketi ise 170 lira daha ucuza kaliteli bir internet var mı acaba
Hocam valla bulabilirsin de ne kadar kaliteli olur vs bilemiyorum destek tarafları nasıldır arızada nasıllar bilemiyorum

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben oris telekom kullanıyorum. 50 km hıza 130 TL veriyorum. Normalde 170 falanmış. CAT6 ile bağlandığımda aldığım hız 40-45 km arası. Ping max 30-40 arası. Ama müşteri hizmetleri yerlerde. Geçen internetim gitti sabaha kadar gelmedi. En az 1 saat telefonda bekledim anca.. Ama sürekli modem arızası vardır, bina portlarında problem vardır deyip geçiştiriyordu. Bu sefer lafları soktum ağzına. Hiçbirinde problem yoktu. Telefonu kapattım 2 dk sonra modemin ışığı da yandı. Bunun haricinde bu kadar büyük bir sıkıntı yaşamadım.
çok içime sinmedi hocam Oris Telekom zamanında çok bakmıştım onlara da ama yorumlarınız için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam valla bulabilirsin de ne kadar kaliteli olur vs bilemiyorum destek tarafları nasıldır arızada nasıllar bilemiyorum
anladım peki millenicom veya gıbırnet falan hakkında bilginiz var mı

maury

80+
çok içime sinmedi hocam Oris Telekom zamanında çok bakmıştım onlara da ama yorumlarınız için teşekkür ederim

anladım peki millenicom veya gıbırnet falan hakkında bilginiz var mı
Önermiyorum pek. Taahhüt bitince TTNET e geçmeyi planlıyorum. O nasıldır bilmem. 200 TL den de aşağı fiyatı yok onların da.

KABLO NET e baktın mı? Her yerde altyapısı yok ama bi sorgula belki vardır.

WhoCares

80+ Silver
bro sen internet yerine araç kullaniyor olmayasın :kekw:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Kanka arabanın markası ne?
km ne mbps denir ona neyse

Kankam millenicomda ben 100 e 8 e şuan 129 TL ödüyorum bir bak istersen tarifelere uygun tarifeleri vardı tabi millenicomla alakalı bir sorun olursa yardımcı olabilirim her türlü

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
Kanka arabanın markası ne?
km ne mbps denir ona neyse

Kankam millenicomda ben 100 e 8 e şuan 129 TL ödüyorum bir bak istersen tarifelere uygun tarifeleri vardı tabi millenicomla alakalı bir sorun olursa yardımcı olabilirim her türlü
Hocam millenicom benim de içime sindi ama nerede o paket benim baktığım 100 mbps olan paketler ya 150 ya 170 lira

Nerede var o paket

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
Turkcell Superonline 25 mbps-TV+ paketi kullanıcısıydık hep internet hızının az olduğunu dile getirsem de ailem hiç bir şekilde interneti değiştirmedi.
Şimdi Superonline paketimizi 2 katına çıkaracağını söylüyor,bu yüzden yeni internet Sağlayıcısı lazım diğerlerine oranla f/p 100 mbps internet lazım ne önerirsiniz
Oturduğunuz yerde turknet altyapısı var ise 140 TL diye biliyorum kendi altyapısı üzerinden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,666
Üyeler
141,169
Son üye
TheOrderq7
Top Bottom