Neler Yeni

İnternet stabil ancak download düşük

HasTaBK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Barış Karaman
1714756525647.png
1714756540646.png

Merhabalar oyunlarda hiç bir gecikme almıyorum yayın açıyorum sıkıntı yok ancak download değerleri düşük video izlenmeyecek dereceye geliyor internette siteye vs girmemezlik yapıyor bilgisi olan nasıl düzeltilir?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Arıza kaydı açmadan önce; kablo ucu jakları yenileyin, ek, splitter, priz varsa kontrol edin. Ankastre kutusundan bakabilirseniz kabloyu kontrol edin korozyon, pas var mı? Farklı adaptör, imkan varsa farklı modemle deneyin. Bölgenizde çalışma var mı ona da bakın. Bunlarda sorun yoksa sizlik bir şey yoktur. Eğer sizden kaynaklı sorun varsa 300-400 TL fatura çıkabilir.

HasTaBK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Barış Karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arıza kaydı açmadan önce; kablo ucu jakları yenileyin, ek, splitter, priz varsa kontrol edin. Ankastre kutusundan bakabilirseniz kabloyu kontrol edin korozyon, pas var mı? Farklı adaptör, imkan varsa farklı modemle deneyin. Bölgenizde çalışma var mı ona da bakın. Bunlarda sorun yoksa sizlik bir şey yoktur. Eğer sizden kaynaklı sorun varsa 300-400 TL fatura çıkabilir.
Ya yeni pakete geçmeden önce yeni modem de almıştık, ankastre kutusu nedir bilgim yokta. farklı adaptör veya modem yok maalesef. çalışma da yok

buna benzer sorun yaşamıştım modeme giren cat6 kablo içinde 2 3 kablo yerinden çıkmıştı hızım yarıya düşmüştü jak değiştiler mi düzelir muhtemeln bu arada 300 400tl muhabbetini duydum ama yaşayan görmedim

Top Bottom