Neler Yeni

İnternete zam yolda: Millenicom taahhüt yaptırmıyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu zaten bilinen bir şey. Ama ben farklı bir şeye dikkat çekmek istedim. Belki bunun farkına siz varmıştınız ama ben yeni varıyorum.
Millenicom taahhütlü paketleri yeni abone alımına kapatmış. Mevcut müşteriler de müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt yaptıramıyor.
Bunun tek sebebi var: Yakın zamanda zam gelecek ve müşterilere zamsız fiyattan internet satmak istemiyor. Bu bildiğin sahtekarlık değil mi ya? En azından Turknet bile ön ödeme yaptırarak müşterilerini gelecek zamdan koruyabiliyorlar. Millenicom bu fırsatı bile tanımıyor. Aşağıdaki sayfada taahhütlü seçeneği de vardı.

1672985419080.png

Millenicom'un taahhütle insanların kendini zamlardan koruma fırsatı vermemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte Turknetin bi artısı daha çıktı ortaya :D
Comnet de aynısını yapıyor. Ama şimdi Comnet dersem insanlar reklam olarak algılar. O yüzden TurkNet'i söyledim. İnsanlar ön ödemeli sisteme yanaşmıyor ilk başta ama TurkNet'e zam geleceğini duyunca ön ödeme yapıyorlar hemen.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,270
İsim
Oozdmrsm
Comnet de aynısını yapıyor. Ama şimdi Comnet dersem insanlar reklam olarak algılar. O yüzden TurkNet'i söyledim. İnsanlar ön ödemeli sisteme yanaşmıyor ilk başta ama TurkNet'e zam geleceğini duyunca ön ödeme yapıyorlar hemen.
reklamcı caner. Cümlesinde yine comnetten bahsetti. Doğruyu söyle la ne kadar aldın adamlardan :D

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Bu zaten bilinen bir şey. Ama ben farklı bir şeye dikkat çekmek istedim. Belki bunun farkına siz varmıştınız ama ben yeni varıyorum.
Millenicom taahhütlü paketleri yeni abone alımına kapatmış. Mevcut müşteriler de müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt yaptıramıyor.
Bunun tek sebebi var: Yakın zamanda zam gelecek ve müşterilere zamsız fiyattan internet satmak istemiyor. Bu bildiğin sahtekarlık değil mi ya? En azından Turknet bile ön ödeme yaptırarak müşterilerini gelecek zamdan koruyabiliyorlar. Millenicom bu fırsatı bile tanımıyor. Aşağıdaki sayfada taahhütlü seçeneği de vardı.

Alıntıyı görüntüle

Millenicom'un taahhütle insanların kendini zamlardan koruma fırsatı vermemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Millenicom bu şekilde devam ederse yakında ortalıktan kaybolur

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğruyu söyle la ne kadar aldın adamlardan :D
Adamlar TV'ye, forumlara yahut artık hangi reklam mecrası varsa reklam vermemiş ki 1 tane. Bana mı verecekler? Beni gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Adamların tek sevmediğim huyu: İnsanlar Comnet'e geçsin de para kazanalım dertleri yok. Adamlar parayı kurumsal hizmetlerden kazanıyorlar. İSS tarafları çerezlik yani öyle düşün.
Millenicom bu şekilde devam ederse yakında ortalıktan kaybolur
Yani biz 109 diye girdik 3 ay önce. 3 ay sonra mesaj geldi ocak ayı itibariyle 160 TL'den ücretlendirileceksiniz. Direkt İSS arayışına girdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Oneomous Siz hangi İSS'yi kullanıyordunuz merak ettim.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Taahhüt yapiyolar dostum comneti övmek için milleniyi gömme kolay lokma değildir milleni müşteri hizmetlerini ararsan yapiyolar milleninin kendi sitesinde yaklaşık q yıldır taahhütlü paketler gösterilmiyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Taahhüt yapiyolar dostum comneti övmek için milleniyi gömme kolay lokma değildir milleni müşteri hizmetlerini ararsan yapiyolar milleninin kendi sitesinde yaklaşık q yıldır taahhütlü paketler gösterilmiyor
Taahhüt fiyatını neye göre belirliyorlar ?
Adamlar TV'ye, forumlara yahut artık hangi reklam mecrası varsa reklam vermemiş ki 1 tane. Bana mı verecekler? Beni gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Adamların tek sevmediğim huyu: İnsanlar Comnet'e geçsin de para kazanalım dertleri yok. Adamlar parayı kurumsal hizmetlerden kazanıyorlar. İSS tarafları çerezlik yani öyle düşün.

Yani biz 109 diye girdik 3 ay önce. 3 ay sonra mesaj geldi ocak ayı itibariyle 160 TL'den ücretlendirileceksiniz. Direkt İSS arayışına girdim.

@Oneomous Siz hangi İSS'yi kullanıyordunuz merak ettim.
Milleni kullanıyorum ama biraz daha zorlarlarsa ben kaçow

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
q yıldır taahhütlü paketler gösterilmiyor
Bilgisizliğiniz buradan belli oluyor. 21 aralığa kadar millenicom müşterisiydim. 21 eylül itibarıyla millenicom müşterisiydim. (2022) Taahhütlü paketler sitelerinde yer alıyordu. Hatta fiyatlarını bile hatırlıyorum. Eylül 2022 taahhütsüz 35 lik paket 109 lirayken taahhütlü paket 124 liraydı.
Kaç lira ödüyorsunuz?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Bilgisizliğiniz buradan belli oluyor. 21 aralığa kadar millenicom müşterisiydim. 21 eylül itibarıyla millenicom müşterisiydim. (2022) Taahhütlü paketler sitelerinde yer alıyordu. Hatta fiyatlarını bile hatırlıyorum. Eylül 2022 taahhütsüz 35 lik paket 109 lirayken taahhütlü paket 124 liraydı.

Kaç lira ödüyorsunuz?
Valla kaç para ödediğimi tam bilmiyorum 180 olması lazım otomatik ödeme olduğu için takip etmiyorum fakat zaten fiyat konusunda haber vermiyorlar.
Takip listeme aldım zam gelirse daha uygun firmalara geçicem.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Kaç lira ödüyorsunuz?
Bilgisizlik hmmm 2020 den beri millenicom musterisiyim Caner neyden bahsediyorsun sen neyse müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt yaptirabiliyorsun dostum yanlış bilgilendirme insanlari
Taahhüt fiyatını neye göre belirliyorlar ?

Taahhüt fiyatını arayıp öğreniyorsun genelde 100 Luk paket fiyatı 35 35 lik paket fiyatı 16 oluyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
yanlış bilgilendirme insanlari
1 yıldır taahhütlü seçeneği yok derken yanlış bilgilendirme olmuyor mu? Daha 1 2 ay öncesine kadar bu seçenekler vardı.

zam gelirse daha uygun firmalara geçicem.
Hocam bence elinizi çabuk tutun. Ocak sonu itibarıyla yeni zamlar gelecektir. O zaman uygun sözcüğünden bahsedemeyiz zannedersem.

Son düzenleme:
Top Bottom