Neler Yeni

İnternete zam yolda: Millenicom taahhüt yaptırmıyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Bilgisizlik hmmm 2020 den beri millenicom musterisiyim Caner neyden bahsediyorsun sen neyse müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt yaptirabiliyorsun dostum yanlış bilgilendirme insanlari

Taahhüt fiyatını arayıp öğreniyorsun genelde 100 Luk paket fiyatı 35 35 lik paket fiyatı 16 oluyor
1 yıldır taahhütlü seçeneği yok derken yanlış bilgilendirme olmuyor mu? Daha 1 2 ay öncesine kadar bu seçenekler vardı.
İlk olarak taahhüt 1 yıldır yok var muhabbetine gerek yok bence
Yani millenicomun haber vermeden fiyat arttırması olsun saçmalamaya başladığı konusunda hem fikirizdir bence comnet şuan iyi ama yarın ne olacağı belli değil.
Onun haricinde bir firmanın taahhütlü hizmet verip onun fiyat bilgisini siteye koymaması kadar saçma bir sistem yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıldır taahhütlü seçeneği yok derken yanlış bilgilendirme olmuyor mu? Daha 1 2 ay öncesine kadar bu seçenekler vardı.

Hocam bence elinizi çabuk tutun. Ocak sonu itibarıyla yeni zamlar gelecektir. O zaman uygun sözcüğünden bahsedemeyiz zannedersem.
Dostum Ocakta zam yemesek şubatta yicez toplu para ödemem bir firmaya şahsen.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
İlk olarak taahhüt 1 yıldır yok var muhabbetine gerek yok bence
Yani millenicomun haber vermeden fiyat arttırması olsun saçmalamaya başladığı konusunda hem fikirizdir bence comnet şuan iyi ama yarın ne olacağı belli değil.
Onun haricinde bir firmanın taahhütlü hizmet verip onun fiyat bilgisini siteye koymaması kadar saçma bir sistem yok.

Dostum Ocakta zam yemesek şubatta yicez toplu para ödemem bir firmaya şahsen.
Millenicom faturada duyuru kısmında duyuruyor her şeyi kanka ama arama ve SMS atmama haneye - yazar

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam @ArtiAnius arkadaşımız yanlış bilgilendirme bulunmuş durumda. Dediğim gibi mevcut ve yeni müşteriler de taahhüt yaptıramamaktadır.
1672987522411.png

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Hocam bence elinizi çabuk tutun. Ocak sonu itibarıyla yeni zamlar gelecektir. O zaman uygun sözcüğünden bahsedemeyiz zannedersem.
Yo hayır yoktu bundada eminim çünkü taahhüt için ben firmayı arayınca taahhut yaptilar

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Millenicom faturada duyuru kısmında duyuruyor her şeyi kanka ama arama ve SMS atmama haneye - yazar
hadi aramaya üşeniyorlar sms çok basit bir sistem ben her ay duyuru kısmına bakamam şahsen :D Öyle olunca fatura süpriz oluyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Taahhüt yapiyolar dostum comneti övmek için milleniyi gömme kolay lokma değildir milleni müşteri hizmetlerini ararsan yapiyolar milleninin kendi sitesinde yaklaşık q yıldır taahhütlü paketler gösterilmiyor
Daha 1-2 hafta önce konuştum taahüt yapmaları istedim ama yapmıyoruz dediler.

ExploiT

80+ Bronze
Bu zaten bilinen bir şey. Ama ben farklı bir şeye dikkat çekmek istedim. Belki bunun farkına siz varmıştınız ama ben yeni varıyorum.
Millenicom taahhütlü paketleri yeni abone alımına kapatmış. Mevcut müşteriler de müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt yaptıramıyor.
Bunun tek sebebi var: Yakın zamanda zam gelecek ve müşterilere zamsız fiyattan internet satmak istemiyor. Bu bildiğin sahtekarlık değil mi ya? En azından Turknet bile ön ödeme yaptırarak müşterilerini gelecek zamdan koruyabiliyorlar. Millenicom bu fırsatı bile tanımıyor. Aşağıdaki sayfada taahhütlü seçeneği de vardı.

Alıntıyı görüntüle

Millenicom'un taahhütle insanların kendini zamlardan koruma fırsatı vermemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ticaret olarak görüyorum yaptığı gayet doğal bir şey kendisi açısından. Biz nasıl cebimizi düşünüyorsak o da kasasını düşünüyor.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Bu konuyu en iyi bulabilecek kışi şuan 189 TL ödeyen arasın sorsun bence en iyisi
Kardeşim yukarıda daha yeni saat 9.42 de milleni ile görüştüm.
Millenicom botu bayıldı herhalde
1672987940767.png

hala cevap yok

Ticaret olarak görüyorum yaptığı gayet doğal bir şey kendisi açısından. Biz nasıl cebimizi düşünüyorsak o da kasasını düşünüyor.
Bu hizmeti sunmazlar anlayışla karşılarım ama bir var bir yok derse o iş olmaz işte.

Top Bottom