Neler Yeni

İnternetinizden Ne Kadar Memnunsunuz? -ANKET-

İnternet Hizmetinizden Ne Kadar Memnunsunuz?

• Oy kullanan toplam üye
    518

Maykıl

80+ Silver
1666189776740.png

PUHAHAHAHA

bu site beni sevmiyo

türk telekom kullanıyorum f/p değil ama hiçbir sorununu görmedim

50 mbps lık pakette 55 mbps alıyorum

Alt yapı olmadığı ve yapmayı tercih etmedikleri için önceden Turkcell SuperBox kullanıyordum 200TL üzerinde bir şeydi. 10 Down, 6Up alıyordum ancak paket kayıpları ve ping sorunum çok olmuyordu. 609TL Yaptıkları için kapattırıp başka bir İSS servisine geçmek zorunda kaldım.

Şuan 8Down, 0.60 Up ve deli gibi paket kayıpları, ping sorunu ile TurkNet kullanıyorum. Turktelekom asla alt yapı ile ilgili çalışma yapmıyor. Ortada hiçbir şey yokken pingim fırlıyor, online oyunlarda sunucu fark etmeksizin yüksek oranlarda %12 %15 gibi seviyelerde paket kayıpları yaşıyorum. Sinir krizi geçiriyorum, memnun değilim memnun edebilecek bir çalışma yapılmadı yapılacak gibi de durmuyor.

Sürekli olarak müş. hizmetlerini aramaktan ve kayıt bırakmaktan da bıktım, taşınma gibi bir şansım da henüz yok. Artık sadece Youtube'da takılmak için kullanıyorum interneti onda bile sorunlu gerçi. Boomer gibi oldum, sinir krizleri geçiriyorum, internetten direkt olarak nefret bile ediyorum artık. Teşekkürler TT, teşekkürler olmayan alt yapı, teşekkürler bakır kablo.

Ekleme: Turkcell 609TL olan paketine yine zam yapıp 679TL yapmış looool.

Son düzenleme:

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
C.S.
Yeni taşındığım evde ttnet yokmuş. Tursat kablonet varmış, ben de tivibu gibi bir sistemleri var diye bağlattım. Tv kumandası 2. El çıktı, pislik içinde her yeri. Seç izle tivibunun yanında rezalet. Programlar sisteme çok geç yükleniyor ve bir programı sadece 2 saat geriye alabiliyorsun. Ayrıca Modem, aşırı güçsüz. Arada sadece bir duvar olmasına rağmen wifi sinyali düşüyordu. Ayrıca durduk yerde kopmalar yaşıyorduk. Hem modemi, hem de tv kumandasını değiştirin dedim, ilk aradığımda sonra tekrar arayıp değişim isteyin dediler. 2. Arayışımda sistemleri yoktu, 3. Arayışında biz sıfır modem ve tv box taahhüt etmiyoruz, haklısınız ama yapacak hiçbir şeyimiz yok dediler. Ben de cayma hakkımı kullandım ve Vodafone nete geçtim. 6 ay boyunca Aylık 50₺ sonrası 130₺ ödeyeceğim. Cayma hakkında ise vodafone 600₺ olan kıskı karşılıyor, üstelik her şey yanımda da 200₺ hediye çeki de veriyor. Bunun dışında eğer Vodafone mobil müşterisi iseniz günlük 4gb hediyeniz de var.
Süreç de gayet hızlı işledi. Sistem üzerinden seçimi yaptım, akabinde arandım, ertesi gün saha ekibi gelip sözleşmeyi imzalattı ve sonraki gün de başka bir ekip gelip modemi taktı. Modem sıfırdı. Jelatini üzerinde ve hiçbir yerinde çizik yoktu. Çekim kalitesi uydunete kıyasla harika. Evin her yerinde çekiyor. Tabi yine arka odalarda wifi zayıfladığı için ve fiyat avantajı nedeniyle bir de faturaya ek 72₺ ye tplink deco m4 mesh sistemi de aldım. Aslında bu mesh sistemini aylık 35₺ ye internet faturasına ek olacak şekilde de yapıldığı web sitesinde yazıyordu ama ne müşteri hizmetleri ne de uğradığım vodafone bayileri bu konuyu biliyorlardı.
Velhasıl, bugün kurulum bitti ve modem ayrlarından gerekli şifreleri vs değiştirerek kullanmaya başladım ve ilk izlenimlerim internetin çok stabil olduğu yönünde. 200₺ hediye çeki ile de evin 3-5 eksiğini aldık. 200₺ ve üzeri tuttuğu için mobil ödeme ile ödememi yaptım ve 25₺ iade alacağım.

Son düzenleme:

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,696
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Artık kyk değil.
Damı kiraladıkları için 3 yıl ücretsiz internet veren d.bakır merkezli merdiven altı bir iss.
1679293375691.png

20-30 KB/s kotalı internetten geçtim yani internet beğenmeyecek lüksüm yko 10/10

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
1679295525893.png

Çok memnunum :D Bazen hızlar 850 ye falan düşüyor onun haricinde Np. Steam indirme : 90 Epic indirme : 70 85

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
İnternet için açtığım anketlerin bir yenisini memnuniyet üzerine yapıyorum. Dilerseniz bu gönderi altında memnuniyetinizi özel olarak belirtebilirsiniz tabii.

Önceki Anketler

Turknet 110 a 8.30 gibi degerler aliyorum
6. ay a kadar 120 TL ile devam ediyoeum.
9/10

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Şaka gibi. 180tl'ye 35 mbps alıyorum tek tesellim ping.
Normalde 229 lira ücret veriliyor bu pakette ben indirim vesaire ile 106ya denk getiriyorum. Ping konusunda evet Türktelekomun avrupa çıkışı Türknetden iyi.
Örnek Türktelekom csgoda 15 20 25 ms veriyordu Türknet 60 70 veriyor.
Valorant da tam tersi Pingim Tr serverda 2 ms

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom