Neler Yeni

İNTERNETTEN NASIL PARA KAZANABİLİRİM

jousca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Polat
Instagram
polat_irln_
GUVENİLİR BİR ŞEKİLDE INTERNETTEN NASIL PARA KAZANABİLRİM BİRKAÇ YERDE GORMUSTUM ANKET DOLDURUP PARA FALAN KAZANIYORLAR NASIL YAPICAM BİLEN BİRİLERİ YARDIM EDEBİLİRMİ?

Alperen00_

80+ Bronze
Anket işleri hem az para veriyor hem de anketler az geliyor.

Logo tasarımı vs. yapabiliyorsan bazı siteler var para karşılığında logo vs. yapabilirsin.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
GUVENİLİR BİR ŞEKİLDE INTERNETTEN NASIL PARA KAZANABİLRİM BİRKAÇ YERDE GORMUSTUM ANKET DOLDURUP PARA FALAN KAZANIYORLAR NASIL YAPICAM BİLEN BİRİLERİ YARDIM EDEBİLİRMİ?
Öncelikle caps kapa

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Anket işleri hem az para veriyor hem de anketler az geliyor.

Logo tasarımı vs. yapabiliyorsan bazı siteler var para karşılığında logo vs. yapabilirsin.
Kimse almıyor profesyonel olmadığın sürece kendi çapında bir tasarımcıyım yaklaşık 2 aydır fiverr da ilanım var kimse bir şey almıyor

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
youtube başla

Deepnise

80+
Genelde grafik iş başvurularındandan önce youtube speed art video atıp öyle baş vururdum. Çünkü referans olarak belge/diploma öncesi örnek istiyorlar senden. Freelance mantığı da aynı şekilde çalışıyor.

Diğer yandan ayrı bir insta hesap açabilir yaptıklarını orada sergileyebilirsin. Böylelikle orayı kaynak örnek gösterebilirsin bionluk gibi sitelerde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,697
Üyeler
141,875
Son üye
AstarothTuna
Top Bottom