Neler Yeni

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Hileyle filan uğraşma. Eğer para kazanmak istiyorsan bir programlama dili öğrenip onunla bir şeyler yapabilirsin. Veya Youtube'de içerik üreticisi olabilirsin.
youtubeya devam ediyorum ama 710 aboneyim ve pc kötü olduğundan kasıyor videolarımda ses bile yok

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Anketlerle uğraşma. Sürekli iptal ediyor, paranı vermiyor gibi sıkıntılar oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Nedim Demirtaş
Ben Bir Bilgisayar Almak İstiyorum Ve Babamın Gücü Yetmediğinden Ve Beni Çalıştırmadıkları İçin Böyle Bi Konu Açayım Dedim Yardımcı Olursanız Sevinirim .
yayın açabilirsin video çekebilirsin tasarım yapabilirsin birsürü seçenek var

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Melih Samed Gönül
Ben Bir Bilgisayar Almak İstiyorum Ve Babamın Gücü Yetmediğinden Ve Beni Çalıştırmadıkları İçin Böyle Bi Konu Açayım Dedim Yardımcı Olursanız Sevinirim .
Yazın su sat ? İnternetten olmasa bile satarsın denemisligim var

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Melih Samed Gönül
Disari çıkıp bı toptancidan su al 500ml satarsın çok rahat hava sicakken

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
youtubeya devam ediyorum ama 710 aboneyim ve pc kötü olduğundan kasıyor videolarımda ses bile yok
Olsun reyiz çabalaman bile güzel bir şey aslında. İstersen kanalının linkini bizimle paylaş elimizden geldiğince yardım edebiliriz diye düşünüyorum. İnşallah forumda benim gibi düşünen bir sürü insan vardır ve büyümene gelişmeye yardımcı olabiliriz. Ve eğer programlama kodlama bilgin var ise web site tasarımları kodlamaları vs. yaparak onları satıp para kazanabilirsin. Eğer kodlama bilgin var ise Discord vb. platformalara para karşılığı kendi kodladığın sunucu botunu satabilirsin. Aklıma gelenler bunlardı. İnşallah yardımcı olabiliriz.

Sent from my LDN-L01 using Tapatalk

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Olsun reyiz çabalaman bile güzel bir şey aslında. İstersen kanalının linkini bizimle paylaş elimizden geldiğince yardım edebiliriz diye düşünüyorum. İnşallah forumda benim gibi düşünen bir sürü insan vardır ve büyümene gelişmeye yardımcı olabiliriz. Ve eğer programlama kodlama bilgin var ise web site tasarımları kodlamaları vs. yaparak onları satıp para kazanabilirsin. Eğer kodlama bilgin var ise Discord vb. platformalara para karşılığı kendi kodladığın sunucu botunu satabilirsin. Aklıma gelenler bunlardı. İnşallah yardımcı olabiliriz.

Sent from my LDN-L01 using Tapatalk
Bilmiyorum Varmı Ama Ben Yine atayım : https://www.youtube.com/channel/UC-1BeYJmrflZsvlyuoRCH5g?view_as=subscriber

Farcih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Pamir Demirtaş
Bununla ilgili ilk başta kendine şu soruyu sormanı öneririm : "İlgi alanlarım ve potansiyelim nedir ?"

Bu sorunun cevabını bulduğun zaman potansiyelinin yetebileceği bir yola başvurabilirsin. Bizim sana burda birşeyler önermemiz mantıksız olacaktır :)

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Bununla ilgili ilk başta kendine şu soruyu sormanı öneririm : "İlgi alanlarım ve potansiyelim nedir ?"

Bu sorunun cevabını bulduğun zaman potansiyelinin yetebileceği bir yola başvurabilirsin. Bizim sana burda birşeyler önermemiz mantıksız olacaktır :)
ben yazı yazmayı severim ama pc yoluyla sonra video atıyorum youtubeya ama para kazanmamın açılmasına 290 abone ve 4bin saat izlenmesi var ondan sonra herhangi klip yapabilirim vb

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,418
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp
Top Bottom