Neler Yeni

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Melih Samed Gönül
ama istesem yaparım desemde program biraz kolaya kaçmış
Ben robloxa 3yil önce başlamıştım arkadasimla oynadık sonra ben builders club diye bir şey aldım onla 1ay boyunca elbise tasarladım ve satıyorum şuan her ay 70tl falan kazanıyorum ama önermem yani

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Cengiz Delibaşı
Ben robloxa 3yil önce başlamıştım arkadasimla oynadık sonra ben builders club diye bir şey aldım onla 1ay boyunca elbise tasarladım ve satıyorum şuan her ay 70tl falan kazanıyorum ama önermem yani
ne güzel işte bulmuşsun yolu ben hayla bulamadım

suplate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
berra
Ben Bir Bilgisayar Almak İstiyorum Ve Babamın Gücü Yetmediğinden Ve Beni Çalıştırmadıkları İçin Böyle Bi Konu Açayım Dedim Yardımcı Olursanız Sevinirim .
knk valla en kolayından paso discord serverı yapıp satıyorum onu deneyebilirsin çok zahmetli de değil

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
Uzun süredir Yandex'in servisi olan Toloka'yı kullanıyorum. Haritalardan mekana gidip oranın fotoğraflarını çekiyorsunuz. Yaşadığınız çevreye göre bu görevler değişiklikler gosterebiliyor. Bir görev (0.30$) tekabül ediyor. Dilersenizde bilgisayardan oturup görev yapabiliyorsunuz. 1 Ayda 120 TL'yi geçik para kazandım. Parayıda çekerken Papara kullandım.

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Cengiz Delibaşı
Uzun süredir Yandex'in servisi olan Toloka'yı kullanıyorum. Haritalardan mekana gidip oranın fotoğraflarını çekiyorsunuz. Yaşadığınız çevreye göre bu görevler değişiklikler gosterebiliyor. Bir görev (0.30$) tekabül ediyor. Dilersenizde bilgisayardan oturup görev yapabiliyorsunuz. 1 Ayda 120 TL'yi geçik para kazandım. Parayıda çekerken Papara kullandım.
teşekkür ederim hemen bakıyorum

Top Bottom