Neler Yeni

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Ben Bir Bilgisayar Almak İstiyorum Ve Babamın Gücü Yetmediğinden Ve Beni Çalıştırmadıkları İçin Böyle Bi Konu Açayım Dedim Yardımcı Olursanız Sevinirim .
Link vererek tıklatarak kazabilirsin ama belirli bi kitleye sahip olman lazım örnek:telegram gibi gruplar
bir ikincisi youtube başlamak özgün içerikler ve uzun yıllar sürer büyümen azim duvarı bile deler .

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Link vererek tıklatarak kazabilirsin ama belirli bi kitleye sahip olman lazım örnek:telegram gibi gruplar
bir ikincisi youtube başlamak özgün içerikler ve uzun yıllar sürer büyümen azim duvarı bile deler .
link vererek tıklatarak kazanabilirim ama az kazandırıyor

Farcih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Pamir Demirtaş
ben yazı yazmayı severim ama pc yoluyla sonra video atıyorum youtubeya ama para kazanmamın açılmasına 290 abone ve 4bin saat izlenmesi var ondan sonra herhangi klip yapabilirim vb
Yazar olabilirsin ozaman. Yazar arayan oldukça web site lar mevcut. Ek bir gelir sağlayacaktır ama vaktinin büyük bir çoğunluğunu alacaktır.

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Yazar olabilirsin ozaman. Yazar arayan oldukça web site lar mevcut. Ek bir gelir sağlayacaktır ama vaktinin büyük bir çoğunluğunu alacaktır.
başka bi yöntem varmı?

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
link vererek tıklatarak kazanabilirim ama az kazandırıyor
Cpm oranına göre değişir oranlar gün atlayınca belirlenir link içine reklam verirsen cpm 20-21`e kadar çıkabilir 10 bin 20 bin kişilik kanalın varsa günde 1000-2500 tık alabilirsin günlük 25-30 tl civarı bir şey olur.

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Cpm oranına göre değişir oranlar gün atlayınca belirlenir link içine reklam verirsen cpm 20-21`e kadar çıkabilir 10 bin 20 bin kişilik kanalın varsa günde 1000-2500 tık alabilirsin günlük 25-30 tl civarı bir şey olur.
evet de 10bin 20bin kişiyi ben nerden bulayımki zor yani

uwut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
UMUT GEVENÇ
reis pc parçası 2.el al sat yap yada biliğin bi eşya hakkında al sat yap

Top Bottom