Neler Yeni

Yardım İnternetten oyun almak...

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Bu siteden oyun almayı düşünüyorum.Oyunlar Steam hesabı olarak veriliyormuş ve sadece çevrimdışı modda oynanıyor,yani hikaye modu var sadece.Bazı popüler oyunları almayı düşünüyorum gow,Spiderman, bannerlord vs .Sizce güvenilir mi? ? Alıp oynadıktan sonra bir sıkıntı olurmu (virüs vs).Normalde böyle şeylere güvenmem ama oyun fiyatları ortada.
Düşünceleriniz neler ?

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Bu siteden oyun almayı düşünüyorum.Oyunlar Steam hesabı olarak veriliyormuş ve sadece çevrimdışı modda oynanıyor,yani hikaye modu var sadece.Bazı popüler oyunları almayı düşünüyorum gow,Spiderman, bannerlord vs .Sizce güvenilir mi? ? Alıp oynadıktan sonra bir sıkıntı olurmu (virüs vs).Normalde böyle şeylere güvenmem ama oyun fiyatları ortada.
Düşünceleriniz neler ?
Hocam böyle hesapları almayı planlıyorsanız itemsatıştanda alabilirsiniz.3tane istediğiniz oyun 40tl felan güvenilir mi bilmem ama instagram satıcılarından daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Virüs vs. bişey olmaz başkalarına ait patlatılmış hesapları satıyorlar öyle oynar çıkarsın.

Golf 4 R32

80+ Silver
İnstagramda adam seni dolandırır sende hiçbir şey yapamaz öyle bakarsın

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Hocam böyle hesapları almayı planlıyorsanız itemsatıştanda alabilirsiniz.3tane istediğiniz oyun 40tl felan güvenilir mi bilmem ama instagram satıcılarından daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.
Hem daha güvenilir olur hem de daha ucuz olur ancak böyle hesaplarda birisi oyunu yüklerken siz yükleyemiyorsunuz galiba.
Yani ben başaramamıştım.

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hem daha güvenilir olur hem de daha ucuz olur ancak böyle hesaplarda birisi oyunu yüklerken siz yükleyemiyorsunuz galiba.
Yani ben başaramamıştım.
Hesabı çevrimdışıya almışmıydınız o vakitte ?

Top Bottom