Neler Yeni

İp adresi ile telefon açık mı değil mi bakılabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
Arkadaşlar merhaba, ünide okuyorum ve online sınav yapılacak. Telefondan veya pc den çözecem ama üni şöyle bir şey dedi ip adresinden telefonun açık olup olmadığını anlayıp ona göre iptal edebiliriz. Pc den anlayan insanlar olarak böyle bir şey mümkün mü? Yani sınavda telefonumuzu kapatmamızı istiyorlar.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Arkadaşlar merhaba, ünide okuyorum ve online sınav yapılacak. Telefondan veya PC den çözecem ama üni şöyle bir şey dedi ip adresinden telefonun açık olup olmadığını anlayıp ona göre iptal edebiliriz. PC den anlayan insanlar olarak böyle bir şey mümkün mü? Yani sınavda telefonumuzu kapatmamızı istiyorlar.
Başka telefondan bak ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka telefondan bak ?
İşte sınav süresince evde tek olacağım için, pcde o zamana kadar çıkar mı belli değil. Sınavı telefondan çözecem ama kapalı olsun diyorlar. Bir sorayım dedim böyle bir şey mümkün mü diye

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
İşte sınav süresince evde tek olacağım için, pcde o zamana kadar çıkar mı belli değil. Sınavı telefondan çözecem ama kapalı olsun diyorlar. Bir sorayım dedim böyle bir şey mümkün mü diye

Telefonda sınavı alta aldığında sınav sayfası yenileniyo başa atıyo felan bunuda görebiliyorlar çoğu okul sisteminde, telefondan sınava girip bilgisayardan cevaplara bakarak yapıyordu arkadaşlar, da sendede bilgisayar yok. (Onların okuduğu ünide öyle seninkini tam anlamıyla bilemeyiz.)

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
ahahaha hayır.

Styard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Demirci
En kötü vpn ile bağlanın :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonda sınavı alta aldığında sınav sayfası yenileniyo başa atıyo felan bunuda görebiliyorlar çoğu okul sisteminde, telefondan sınava girip bilgisayardan cevaplara bakarak yapıyordu arkadaşlar, da sendede bilgisayar yok. (Onların okuduğu ünide öyle seninkini tam anlamıyla bilemeyiz.)
Telefonun kapalı olmasını istediler, sence göz mü korkutuyorlar yoksa böye bir şey yok mu? Yani ben öyle bir sistem duymadım. Pc yetişti diyelim ve pc den çözüyorum, peki telefonun açık olup olmadığını anlayabilirler mi sadece telefon numarasından
ahahaha hayır.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
IP adresinden sadece konum bulunuyor. Çağrı almayı kapatırsınız. Sonra öyle çözersiniz. Hiç çağrı almayı kapatmadım ama.

Top Bottom