Neler Yeni

İp logger yedim yardım

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
Bilmediğim bir linke tıkladım ve ip logger yedim ve modemi kapatıp 1-2 dk bekleyip geri açtım bunu yapınca ip im değişti şu an hala ip logger atan kişi bilgisayarıma birşeyler yapabilirmi yani kısacası ip değiştirdiğim zaman ip logger dan tamamen kurtuluyormuyum lütfen yardım edin çok korkuyorum bana ekran kartımı yakabileceğimi söylüyor lütfen yardım edin cidden çok korkuyorum

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını mı yakabileceğini söylüyor haha.İp logger daha acemi işidir.Modemi kapatsan veya reslesen değişir.
Sende siber suçlarla tehdit et
yani eğer modemi kapatıp açıp ip mi değiştirirsem ortada bir risk kalmıyor mu?

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani eğer modemi kapatıp açıp ip mi değiştirirsemortada bir risk kalmıyor mu?
modemi resleyince ip değişmesi gerekiyor ama fabrika ayarlarına döner

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
yok resetlemedim sadece kapatıp 2-3 dakika bekleyip geri açtım ve ip im değişti yani sadece son rakamları değişti başları aynıyani kısaca modemi aç kapa yapıp ip mi değiştirince ip logger riski ortadan kalktımı
modemi resleyince ip değişmesi gerekiyor ama fabrika ayarlarına döner

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,235
İsim
........
yok resetlemedim sadece kapatıp 2-3 dakika bekleyip geri açtım ve ip im değişti yani sadece son rakamları değişti başları aynıyani kısaca modemi aç kapa yapıp ip mi değiştirince ip logger riski ortadan kalktımı
bilgisayarına bir uygulama indirdiyse hala tehdit altındasın bi tarama yap kaspersky ve malwabaretes ile sonra bide modemi yanında küçük bi yuvarlak var oraya kürdan iğne gibi bir şey sokup ışıklar gidip gelene kadar basılı tut

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
bilgisayarına bir uygulama indirdiyse hala tehdit altındasın bi tarama yap kaspersky ve malwabaretes ile sonra bide modemi yanında küçük bi yuvarlak var oraya kürdan iğne gibi bir şey sokup ışıklar gidip gelene kadar basılı tut
hayır sadec bir link attı onu açtım ve hiçbir izin felan da vermedim siteye ama siteye girdikten sonra otomatik olarak bir şey indirdiyse ya kendisi?

smsísmαíl

80+ Silver
Modemi resetleyin ve Kaspersky ile tarama yapın.

Atyxah

80+ Silver
hayır sadec bir link attı onu açtım ve hiçbir izin felan da vermedim siteye ama siteye girdikten sonra otomatik olarak bir şey indirdiyse ya kendisi?
Kanka hiçbir şey olmaz korkutmuş sadece

Sagittarius

80+ Silver
Bilmediğim bir linke tıkladım ve ip logger yedim ve modemi kapatıp 1-2 dk bekleyip geri açtım bunu yapınca ip im değişti şu an hala ip logger atan kişi bilgisayarıma birşeyler yapabilirmi yani kısacası ip değiştirdiğim zaman ip logger dan tamamen kurtuluyormuyum lütfen yardım edin çok korkuyorum bana ekran kartımı yakabileceğimi söylüyor lütfen yardım edin cidden çok korkuyorum
Ya şu numaraları yemeyin IP Logger ise yaramaz bişey senin IP adresin ondamı hiç bişey yapamaz korkmana gerek yok senin konumunu bulurum falan filan kuyruklu yalan ona deki yiyosu adresimi şöyle de bakalım diyecekmi IP Logger DÜNYANIN EN BOŞ İŞİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka hiçbir şey olmaz korkutmuş sadece
Modemi resetleyin ve Kaspersky ile tarama yapın.
Ekran kartını mı yakabileceğini söylüyor haha.İp logger daha acemi işidir.Modemi kapatsan veya reslesen değişir.
Sende siber suçlarla tehdit et

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
yok ip logger link oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,891
Üyeler
138,433
Son üye
Troleybus
Top Bottom