Neler Yeni

ipad air ve s9ultra arasında kaldım hangisini almalıyım

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
ipad air ve s9 ultra arasında kaldım not tutmak için kullanacağım 5 sene boyunca kasma donma yapmadan götürmesi gerekiyor ipad i ömrü için düşünüyorum dex olsun hz ve bellek farkı s9 ultrada daha iyi ama 5 sene goturemezse bi olayı kalmıycak s9 ultranın ömrü en az 5 seneyi donmadan kasmadan kurtarırmı?

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
ipad air ve s9 ultra arasında kaldım not tutmak için kullanacağım 5 sene boyunca kasma donma yapmadan götürmesi gerekiyor ipad i ömrü için düşünüyorum dex olsun hz ve bellek farkı s9 ultrada daha iyi ama 5 sene goturemezse bi olayı kalmıycak s9 ultranın ömrü en az 5 seneyi donmadan kasmadan kurtarırmı?
Telefonun iphonesa düşünmeden air al

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Yakında Samsung Tab S10 serisi çıkacak onu bekle bence. Özellikle işlemcisi epeyce güçlü olucak.

Erayy29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray
S9 ultra 5 sene muhtemelen sorun çıkarmaz ama arkadaşın dediği gibi S10 serisi yakında çıkacak onu beklemeniz daha mantıklı olur.

musti09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
değil nedenini anlamadïm?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir an önce alma taraftarıyım s9 ultra alıcam galiba
Samsung Tab S10 serisinin gelecek ay çıkması bekleniyor. Bir önceki nesil işlemcili tablet almak yerine yeni nesil işlemcili tablet almak çok daha mantıklı bu yüzden Ssumg Tab S10'u bekleyin bence.

Top Bottom