Neler Yeni

Yardım Ipad air 4 alınır mı

şahin doğan

80+ Platinum
Onlar sonsuz ekran değil hocam. O yüzden pek tercihim değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Bor4 @şahin doğan Hocamlar sadece ders videosu izleyip ve pdf çözeceğim.
Air 4 her türlü daha mantıklı olur. Uzun ömür, bu süre boyunca stabil olması, 2. el piyasasının rahat olması, daha kaliteli not uygulamaların olması, APK ile uğraşmamak.

şahin doğan

80+ Platinum

Zechion

80+ Silver
Ucuza varsa 10. nesile de bakabilirsin, Airin birkaç özelliği kırpılmışı o da.

Air 4 de alınır ama, sadece cihazın eski olması ve garantilerinin olmaması sıkıntı.
10. nesili çoğu kişi önermiyor ya. O sebeple uzak duruyorum. Bir de kalem işi falan biraz sıkıntılı.

Bor4

80+ Bronze
Tamamdır ikinize de teşekkür ederim. @Bor4 @şahin doğan
Bazı ürünlerin garantileri yok. Onlar sizce sıkıntı çıkartabilir mi ?
test edip al sıkıntısı yoksa alınır

10. nesili çoğu kişi önermiyor ya. O sebeple uzak duruyorum. Bir de kalem işi falan biraz sıkıntılı.
Çizim için zaten alınmaz ipad 10 sizin ihtiyacınıza göre 2.el air 4 fazla fazla yeter

Eğer amaç oyun veya film izlemek olsa tekrardan söylüyorum matepad air işlemcinin oyun performansı ekranın iyi olması ve 4 hoparlör avantajı derdim ama apk yüklemek basit ama uğraşmak istemezsen air.4 hayırlı olsun çizim için en ideali

Berkarda

80+ Silver
ios için bile alınır amerikalılar iyi yapmış yazılımı

Zechion

80+ Silver
Air 4 alabiliyorsan MatePad Air'a bulaşma bence.
Hocam bir soru soracağım. Ipad pro 3 mü alayım yoksa Ipad air 4 mü ? Galiba ikisi de 2018 çıkışlı. Bilginiz vardır diye size sorayım dedim. En son hangi sürümü aldılar falan onlar hakkında bilgim yok.

Hocam bir soru soracağım. Ipad pro 3 mü alayım yoksa Ipad air 4 mü ? Galiba ikisi de 2018 çıkışlı. Bilginiz vardır diye size sorayım dedim. En son hangi sürümü aldılar falan onlar hakkında bilgim yok.
Yalnız anlamadım bazı Ipad pro 3. nesillerin kamerası tek kamera, bazılarında ise 2 kamera var.

Son düzenleme:
Top Bottom