Neler Yeni

İpad mini telefon olarak kullanılır mı?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Merhaba forum sakinleri yeni çıkan iPad miniyi alıp telefon olarak kullanmak istiyorum lakin cebe sığmaz ne gibi bir aksesuar ürün alabilirim? Ek olarak sizce mantıklı mı? Artı olarak biliyorum cellular modeli arama yapmıyor Türkiye bölgesinde bu konuya hakimim zaten artık kim kimi normal arıyor ki saçma sapan müşteri hizmetleri veya abuk subuk aramalar herkese telefon numaraları satılmış hem böylelikle o aramalardan kurtulmuş olurum.

Dipnot : Konuyu yanlış kategori de açmış isem kusura bakmayın.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Cellular modele mesaj geliyor mu bilmiyorum. Eğer mesaj geliyorsa ve arama yapma gibi bir isteğiniz yoksa kullanılabilir.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cellular modele mesaj geliyor mu bilmiyorum. Eğer mesaj geliyorsa ve arama yapma gibi bir isteğiniz yoksa kullanılabilir.
Mesaj geliyor imiş o konu da problemi yok herşeyi yapıyor zaten uygulama üzerinden sen başkasının telefonunu arayabiliyorsun ama seni arayamıyorlar. Uygulamalar sağ olsun artık normal arama devri bitti sayılır :)
Tek problem taşıma tarafı düşündürüyor beni lakin iPhone pro max tan sadece 1inç farklılık var abartı olacağını düşünmüyorum ne diyorsun üstad bu konu da.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
saçma

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
biri tablet biri telefon.telefon işlevini kullanmamak baştan aşağı saçmalık.yaşın kaç bilmiyorum ama aranamamak kötü bir şey.ya bende tablet var da şuradan arayın mı diyeceksin.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Fikir güzel ama uygulanabilirliği zayıf.

1) İnternet çekmeyen bir yerde acil arama yapman gerekse ne yapacaksın?
2) Küçük bir tablet de olsa neticede bu bir tablet. Cebe sığmıyor. Ya elinde gezdirmen lazım ya da devamlı çantayla gezmen lazım.
3) Whatsapp gibi elimiz ayağımız olan bir haberleşme programını sağlıklı bir şekilde kullanamayacaksın. Çünkü iPad'de Whatsapp uygulaması bulunmuyor, Whatsapp Web kullanabilirsin sadece. Whatsapp Web kullanabilmek için de bir akıllı telefonda Whatsapp'ın yüklü ve internete bağlı olması gerekiyor (Kaynak).

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biri tablet biri telefon.telefon işlevini kullanmamak baştan aşağı saçmalık.yaşın kaç bilmiyorum ama aranamamak kötü bir şey.ya bende tablet var da şuradan arayın mı diyeceksin.
Vallaha artık normal arama yapan kaç kişi var? Yeni nesil hep uygulamalar üzerinden konuşuyor görüşüyor zaten home office çalışıyorum ek olarak yaş 25-35 arası kitle konuşmaları bile normal tel üzerinden sürdürmüyor sürdürmüş olsa bile tuşlu telefon alırım yine telefon ise telefon kullanılır. Çift hattım var zaten ;) Ek olarak tablet saat kulaklık eko sistemi yapacağım 15.000 TL'ye gidip iPhone 13e ortalama 15.000 TL vermekten ise.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikir güzel ama uygulanabilirliği zayıf.

1) İnternet çekmeyen bir yerde acil arama yapman gerekse ne yapacaksın?
2) Küçük bir tablet de olsa neticede bu bir tablet. Cebe sığmıyor. Ya elinde gezdirmen lazım ya da devamlı çantayla gezmen lazım.
3) Whatsapp gibi elimiz ayağımız olan bir haberleşme programını sağlıklı bir şekilde kullanamayacaksın. Çünkü iPad'de Whatsapp uygulaması bulunmuyor, Whatsapp Web kullanabilirsin sadece. Whatsapp Web kullanabilmek için de bir akıllı telefonda Whatsapp'ın yüklü ve internete bağlı olması gerekiyor (Kaynak).

kırmızışarapp

80+ Silver
Merhaba forum sakinleri yeni çıkan iPad miniyi alıp telefon olarak kullanmak istiyorum lakin cebe sığmaz ne gibi bir aksesuar ürün alabilirim? Ek olarak sizce mantıklı mı? Artı olarak biliyorum cellular modeli arama yapmıyor Türkiye bölgesinde bu konuya hakimim zaten artık kim kimi normal arıyor ki saçma sapan müşteri hizmetleri veya abuk subuk aramalar herkese telefon numaraları satılmış hem böylelikle o aramalardan kurtulmuş olurum.

Dipnot : Konuyu yanlış kategori de açmış isem kusura bakmayın.
Neden İpad miniyi telefon olarak kullanmak istiyorsun ki .d ?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,285
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
WhatsApp web artık belirli bir cihaz internete bağlı olmasda çalışabilecek.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bence kullanılmaz.
Arama yapamıyorsun SMS zaten artık kullanılmıyor ayrıca kurtulmak için sadece rehberdekilerin aramasına izin versen yeter bence tablet almak mantıklı olmaz ayrıca 8.3 inç tableti nasıl cebine atacaksın ki bence her yönden eksiklerin olur

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,239
Üyeler
140,622
Son üye