Neler Yeni

İpad mini telefon olarak kullanılır mı?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bence kullanılmaz.
Arama yapamıyorsun SMS zaten artık kullanılmıyor ayrıca kurtulmak için sadece rehberdekilerin aramasına izin versen yeter bence tablet almak mantıklı olmaz ayrıca 8.3 inç tableti nasıl cebine atacaksın ki bence her yönden eksiklerin olur
SMS tarafın da sıkıntı yok sadece büyüklük sıkıntı o kafam da soru işareti. Yoksa arkadaşlar diyor wp filan kullandırtmıyor ama yeni güncelleme ile kullanılacak ek olarak internet olmayan yerde zaten artık arama da yapılmaz. Çekmeyen yer halen var ise arama da çekmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yüzden mi :D
Bence kullanılmaz.
İşin şakasındayım reis :) Tablet kafasında olma sebebim 15.000 TL ile kulaklık saat eko sistemi kurabilmek iPhone almaktan ise. En kötü ikinci hattım tuşlu telefon da olur.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Sertay Çil
Vallaha artık normal arama yapan kaç kişi var? Yeni nesil hep uygulamalar üzerinden konuşuyor görüşüyor zaten home office çalışıyorum ek olarak yaş 25-35 arası kitle konuşmaları bile normal tel üzerinden sürdürmüyor sürdürmüş olsa bile tuşlu telefon alırım yine telefon ise telefon kullanılır. Çift hattım var zaten ;) Ek olarak tablet saat kulaklık eko sistemi yapacağım 15.000 TL'ye gidip iPhone 13e ortalama 15.000 TL vermekten ise.
Bence en iyisi böyle yap. İphone 11 işini görecektir diye düşünüyorum. İphone 13'e o kadar fazla vermene gerek yok.
İphone 11 64GB
İpad 9.Nesil 64GB
Apple Watch SE
Airpods 2.Nesil
Gayet güzel ekosistem ama sen bilirsin. 15.600TL ye güzel bir ekosistem oldu bence. İndirimleri yakalarsan 15k altına bile inebilir hatta.

Apple'ın sitesinden alırsan adını yazdırabilirsin tablete XD

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bence en iyisi böyle yap. İphone 11 işini görecektir diye düşünüyorum. İphone 13'e o kadar fazla vermene gerek yok.
İphone 11 64GB
İpad 9.Nesil 64GB
Apple Watch SE
Airpods 2.Nesil
Gayet güzel ekosistem ama sen bilirsin. 15.600TL ye güzel bir ekosistem oldu bence. İndirimleri yakalarsan 15k altına bile inebilir hatta.

Apple'ın sitesinden alırsan adını yazdırabilirsin tablete XD

En alttaki bilgi için teşekkürler ederim :) İlgin için teşekkürler üstad mantıklı öneri iPhone 12 mini daha sıcak bakıyorum mavi rengine dediğin gibi bu şekilde olabilir bu sefer daha fazla eko sistem hem de sıkıntısız zaten dediğim gibi tek sorun taşıma birde fiyat olarak mini tarafının maşallahı var onun da sebebi zaten iPhone 13 pro max ile yarışması kamera konusun da filan ve kullanılan çip seti bakalım artık nasıl yol izleyeceğim hepsi ay sonuna kadar belli olur. Black fridayde geliyor lakin :)

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Sertay Çil
En alttaki bilgi için teşekkürler ederim :) İlgin için teşekkürler üstad mantıklı öneri iPhone 12 mini daha sıcak bakıyorum mavi rengine dediğin gibi bu şekilde olabilir bu sefer daha fazla eko sistem hem de sıkıntısız zaten dediğim gibi tek sorun taşıma birde fiyat olarak mini tarafının maşallahı var onun da sebebi zaten iPhone 13 pro max ile yarışması kamera konusun da filan ve kullanılan çip seti bakalım artık nasıl yol izleyeceğim hepsi ay sonuna kadar belli olur. Black fridayde geliyor lakin :)
Hayırlısı olsun rica ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,445
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom