Neler Yeni

İphone 11 2021 de alınır mı ?

ErdemA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erdem Akkoç
Arkadaşlar sorum acık iphone 11 alsam uzun süre götürür mü veya 12 ile arasında ki 3000tl farka değip 12 mi alınır fikirlerinizi bekliyorum birde iphone 11 alacak olsanız hangi rengini alırsınız. Teşekkürler

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Arkadaşlar sorum acık iphone 11 alsam uzun süre götürür mü veya 12 ile arasında ki 3000tl farka değip 12 mi alınır fikirlerinizi bekliyorum birde iphone 11 alacak olsanız hangi rengini alırsınız. Teşekkürler
2023 de alınır (!) alınabilir bence ama @Contravolta baksın

Avolay

80+ Gold
iPhone 11 güzel telefon alınabilir iPhone 12ye gerek yok

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
12 için o kadara değmez 11 gayet iyi.
ya beyaz ya siyah/gri alırdım diğer renkleri sevmiyorum telefonda.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery

Avolay

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
safa
Şahsen 4 ay önce aldım ve memnunum. Apple kalitesi tartışmaya kapalı bence. Diğer markalara nispeten özellik olarak fiyata göre bir tık düşük olabilir ama. malzeme kalitesi ve uzun ömürlülük konusunda şahsen apple tercih ediyorum.

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
İp11 yeşili var bende ve çok şık , eğer siyah beyaz gibi klasik renklerden almak istemiyosan yeşili önerebilirim .

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Murathan Saydam
hocam en az 4 yıl güncelleme alacak ondan sonrada 2-3 yıl kullansan en az 6 yıl götürür seni
ben şuan 6s kulanıyorum gayet akıcı tek sıkıntı depolama sorunu onun dışında sıfır sıkıntı

ErdemA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erdem Akkoç
İp11 yeşili var bende ve çok şık , eğer siyah beyaz gibi klasik renklerden almak istemiyosan yeşili önerebilirim .
Kırmızı ve sarı nasıl onlarda çok hoşuma gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen 4 ay önce aldım ve memnunum. Apple kalitesi tartışmaya kapalı bence. Diğer markalara nispeten özellik olarak fiyata göre bir tık düşük olabilir ama. malzeme kalitesi ve uzun ömürlülük konusunda şahsen apple tercih ediyorum.
Bu ekran konusuna çok takılanlar var oled veya lcd bi farkı var mı iphone 11 ekranı nasıl sence

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
safa
Kırmızı ve sarı nasıl onlarda çok hoşuma gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ekran konusuna çok takılanlar var oled veya lcd bi farkı var mı iphone 11 ekranı nasıl sence
Amoled ekran renkleri daha doğal gösteriyor ama maliyet olarak daha pahalı. eskaza elinden düşüp kırarsan amoled ekrana bin lira harcarken lcd ekrana 200 300 bütçesinde. lcd ekran akıcılık konusunda daha iyi. oyun amaçlı olucaksa lcd ekran daha iyi apple tek sıkıntı ekranın 60 hz olması. eğer apple almayacak olsaydım k40 pro yu beklerdim yada mi 10t alırdım. ekran gorillas glas kaplı olduğu için lcd yada amoled hissiyatını pek anlamazsın

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Berat Gazi Yurtseven
Bence alınır bemde almayı düşünüyprum ama zor

Top Bottom