Neler Yeni

IOS iPhone 11 donup kendini tekrar başlatıyor.

Kozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir Kozan
tam iki ay önce teknosadan iPhone11 aldım.
Bu zamana kadar darbe yada sıvı teması olmadı.
Sürümü de 16.1.1 di. 16.1.2 geldi onuda güncelledim. Şimdi soruna gelelim dün akşam PUBG lobide dondu ve kapanıp tekrar açıldı.
Oyun grafikleri düşükte ve gireli yeni olmuştu.
30-40 dakika arayla bu tekrarlandı bende daha zorlamayıp bıraktım.
Sabah da aynı durumla karşılaşınca apple ı aradım uzaktan gerekli testleri yaptılar ve sorun çıkmadı. 16.1.2 yeni gelmişti onu söylediler güncelleyin öyle kullanın aynı durum yaşanırsa tekrar iletişime geçersiniz dediler güncellemeyi yaptım hala devam etti tekrar aradım garanti olsun diye yine test yaptılar yine sorun çıkmadı ve servise getirmemi söylediler. Araştırdım hard reset falan atın diyorlar bir kerede onu denedim çözüm olmadı. Yarında teknosaya gideceğim garantisi var nasıl yol izlemeliyim yaşayan varsa yardım ederse sevinirim. Biraz uzun oldu eksiksiz olması için ayrıntılı yazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam iki ay önce teknosadan iPhone11 aldım.
Bu zamana kadar darbe yada sıvı teması olmadı.
Sürümü de 16.1.1 di. 16.1.2 geldi onuda güncelledim. Şimdi soruna gelelim dün akşam PUBG lobide dondu ve kapanıp tekrar açıldı.
Oyun grafikleri düşükte ve gireli yeni olmuştu.
30-40 dakika arayla bu tekrarlandı bende daha zorlamayıp bıraktım.
Sabah da aynı durumla karşılaşınca apple ı aradım uzaktan gerekli testleri yaptılar ve sorun çıkmadı. 16.1.2 yeni gelmişti onu söylediler güncelleyin öyle kullanın aynı durum yaşanırsa tekrar iletişime geçersiniz dediler güncellemeyi yaptım hala devam etti tekrar aradım garanti olsun diye yine test yaptılar yine sorun çıkmadı ve servise getirmemi söylediler. Araştırdım hard reset falan atın diyorlar bir kerede onu denedim çözüm olmadı. Yarında teknosaya gideceğim garantisi var nasıl yol izlemeliyim yaşayan varsa yardım ederse sevinirim. Biraz uzun oldu eksiksiz olması için ayrıntılı yazdım.
Birde hangi servise götürmemi tavsiye edersiniz.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Uğur
Teknosa filan işin yok direk google apple randevu yaz yetkili apple servis götür rabdevusuz almazlar

iEmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emin Aytanözü
son güncelleme ile bende de olmaya başladı bu açılıp kapanmalar tahminimce güncellemeden dolayıdır

Kozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16.1.2 ye geçmeden öncede oluyordu, sanmıyorum.

Top Bottom