Neler Yeni

Iphone 11 ıle 12 mini takas edilir mi?

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
.
Arkadaşlar elimde 128 Gb 2025 şubat a kadar garantili 11 var bataryam 87 takas edecegım cihaz 86 pil cihaz garantide arka sistemi ve pil değişmiş üzerine 1000-2000 alacağım sizce takas yapılabilir mi? fazla kullanmıyorum telefonu amacım fotoğraf, video bir de model yükseltmek

Mert

80+ Silver
Heyecan arama, 12 mini bataryası hayattan soğutuyor. Ayrıca özellikle yaz aylarında ısınma problemi yaşadım, en sonunda takasa verip kurtuldum. 2. elde de düzgün müşterisi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
Arkadaşlar elimde 128 Gb 2025 şubat a kadar garantili 11 var bataryam 87 takas edecegım cihaz 86 pil cihaz garantide arka sistemi ve pil değişmiş üzerine 1000-2000 alacağım sizce takas yapılabilir mi? fazla kullanmıyorum telefonu amacım fotoğraf, video bir de model yükseltmek
HOCAM SİZE YETERLİ GELMİYORMU TELEFON

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Akca
1 yıldan fazla 12 mini kullandım. Geçen hafta sattım 13 e geçtim. 12 mini 11 den iyi bir telefon fakat bazı dezavajları var. Batarya performansı seni üzer. 2. El piyasası çok yavaş. Bunların haricinde 11 den daha iyi bir telefon. Ekranı küçük demezsen alıp kullanabilirsin

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,437
İsim
uwu
1 yıldan fazla 12 mini kullandım. Geçen hafta sattım 13 e geçtim. 12 mini 11 den iyi bir telefon fakat bazı dezavajları var. Batarya performansı seni üzer. 2. El piyasası çok yavaş. Bunların haricinde 11 den daha iyi bir telefon. Ekranı küçük demezsen alıp kullanabilirsin
hocam tr ip13 128gb kapalı kutu sizce ne kadar verilmeli(garanti 2yıl)

powerbank taşırım dersenal 2 k yada bu ne kılıfıydı kaliteli çakmasını bul destekli bide onun powerbank ı var ondan al yeter kuzenim kullanıyordu 12 mini yi ekranı güzel ama elin büyükse takas etme

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Kanka minilerin hiç alıcısı yok ihtiyacımdan dolayı satmak istiyorum 13 mini 512gb var ama piyasası yok denilip kimse almıyor

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Akca
hocam tr ip13 128gb kapalı kutu sizce ne kadar verilmeli(garanti 2yıl)

Ben geçen hafta vatandan sıfır 35k ya aldım kampanya vardı. Piyasada 37.5 39k gibi bir fiyatlara satılıyor. 35 36k civarı fiyata bulursan zaten kaçırma yıl bitiyor zamlanma ihtimalleri var yine.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,437
İsim
uwu
@Makca42 hocam kampanya gördüğünüz zaman bni etiketleyebilir misiniz ?

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
.
hocam onceden 8 kullandım kucuk telefon benım ıcın daha rahat al-sat ıcın takas etmıyorum 2-3 sene sonra model yukseltırım muhtemelen batarya da fazla onemlı degıl telefonu mesajlasmak, arabamın vıdeo ve fotoğraflarını çekmek, instagram kullanmak ıcın kullanıyorum sadece oyun vs. derdim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kamerasından memnun muydunuz 13 ıle arada ne kadar fark var?

Heyecan arama, 12 mini bataryası hayattan soğutuyor. Ayrıca özellikle yaz aylarında ısınma problemi yaşadım, en sonunda takasa verip kurtuldum. 2. elde de düzgün müşterisi yok.
hocam afgan işi bataryalı 8 kullandım bana pek koymaz sanırım :D

HOCAM SİZE YETERLİ GELMİYORMU TELEFON
HOCAM YETERLI FAKAT MODEL YUKSELTMEK ISTIYORUM BIDE NIYE BAGIRIYORSUNUZ:PeepoLeave:

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Akca
hocam onceden 8 kullandım kucuk telefon benım ıcın daha rahat al-sat ıcın takas etmıyorum 2-3 sene sonra model yukseltırım muhtemelen batarya da fazla onemlı degıl telefonu mesajlasmak, arabamın vıdeo ve fotoğraflarını çekmek, instagram kullanmak ıcın kullanıyorum sadece oyun vs. derdim yok.

Tek elle kullanımı çepte taşıması vs çok iyi telefonun. Oyun filmle işiniz yoksa işinizi çok çok görür. Bataryası çabuk biter ama çabukta doluyor. Gerçekleri söylemek gerekirse Ben kullandığım zaman aralığın da çok memnundum telefondan. Kamera olarak ta gayet iyi seni memnun eder. 13 bir tık daha iyi elbette o farkı insan anlıyor. 12 mini ile çektiğim bir fotoyu paylaşayım seninle belki yardımcısı olur kamera konusunda

Ekler

• IMG_8418_Original.jpeg
    IMG_8418_Original.jpeg
    3.6 MB · Hit: 25
  • Beğen
Reaksiyonlar: Foxt

Mert

80+ Silver

hocam afgan işi bataryalı 8 kullandım bana pek koymaz sanırım :D

HOCAM YETERLI FAKAT MODEL YUKSELTMEK ISTIYORUM BIDE NIYE BAGIRIYORSUNUZ:PeepoLeave:
Ben de hiç oyun oynamıyordum ancak ekran süresi zaman zaman 2.5-3 saate kadar düşen ve sahilde sosyal medyada gezinirken ısınmadan ekran parlaklığı düşen ve şarjı hızlı bittiği için powerbank ile şarj ederken zaten ısındığı için şarj olmayı yavaşlatan/durduran bir telefonu takas ile almazdım.

Batarya ve ısınma bu telefonun alınmaması için yeterli, özellikle de 2023’te.

• Beğen
Reaksiyonlar: Foxt

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
.
Ben de hiç oyun oynamıyordum ancak ekran süresi zaman zaman 2.5-3 saate kadar düşen ve sahilde sosyal medyada gezinirken ısınmadan ekran parlaklığı düşen ve şarjı hızlı bittiği için powerbank ile şarj ederken zaten ısındığı için şarj olmayı yavaşlatan/durduran bir telefonu takas ile almazdım.

Batarya ve ısınma bu telefonun alınmaması için yeterli, özellikle de 2023’te.
Hocam peki ya 12 alınır mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom