Neler Yeni

Yardım Mi 10 T Pro ve iPhone 13 Takas Edilir Mi?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Denemek bedava, youtubeda yatay video izlerken biri instagramdan mesaj atsın ve o mesaja üst kısımdan tıklayın siyah ekran çıkacak.

iPhone 11, 13, 14 Pro’ da denedik.
https://www.apple.com/feedback/ Şu veya apple'a geri bildirim yolluyabiliceğiniz yerler varsa rıca etsem gönderirmisin apple'in bu önerileri dikkate alıcağını düşünüyorum şahsen.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
iPhone sevmiyorum, Poco X3 Pro’ dan geçtim ve kamerası haricinde Poco’ yu özlüyorum.

Youtubeda bazı videolar ilk açılışta siyah ekran oluyor videoyu kapatıp açınca düzeliyor ( iPhone’da )

Yatay işlem yaparken insta bildirime tıkladığınzda siyah ekran çıkıyor yine kapatıp açmanız gerekiyor instayı

İnstada HDR videolarda ekran full parlaklık oluyor ( sevmiyorum )

Opera, Safari gibi tarayıcıların sekme stilleri hep aynı hepsi safari gibi
Androiddeki operanın seriliğini özlüyorum ( Her tarayıcının kendine has stili var )

Genshin oynarken bazen drop oluyor iPhone 13’ de de ( Androiddeki kadar değil ama yine de kasıyor )

Kısacası iPhone övüldüğü gibi hoş bir telefon değil.

Yazılım güncellemesi güzel, kamerası kusursuz ( Android bazı telefonlar da çok iyi )

Ben üst düzey kamera yerine işlevsellik istiyorum bu yüzden Android istiyorum

2K/4K 60 FPS OIS destekli olup ortalama bir başarıda kamera yeterli, hızlı şarj olup kolay bitmeyen bir batarya ömrü yeterli, ufak kasılmalar olabilir iPhoneda da oluyor.

Ayrıca 20W orjinal adaptörüm var ve 2 saatte %100 şarj olması can sıkıcı.
Apple sevmiyorsanız Satıp Mi 11 Ultra alabilirsiniz.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Hayırlı bayramlar,

iPhone 13 sahibiyim, pil 87, yıl sonuna kadar garantili yurtiçi

İlana koymuştum biri Mi 10 T Pro vereyim üstne 16.500₺ vereyim dedi

Yurtdışı kayıtlıymış ( IMEI )
Arka camda ufak çatlak varmış

Sizce takas edilir mi bu fiyata?

OIS var ve işlemcisi güzel hızlı şarjı var.

Genshin oynuyorum ve arada bi arabada story atıyorum işimi görür mü?
Yurtdışı telefon kullanmış birisi olarak etmememi öneririm reis kendimce, ben imei tarafında çok sorun yaşadım garantisi felanda yok onların hiç uğraşıp başına iş alma bence

keremk1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
kerem kocaman
iPhone sevmiyorum, Poco X3 Pro’ dan geçtim ve kamerası haricinde Poco’ yu özlüyorum.

Youtubeda bazı videolar ilk açılışta siyah ekran oluyor videoyu kapatıp açınca düzeliyor ( iPhone’da )

Yatay işlem yaparken insta bildirime tıkladığınzda siyah ekran çıkıyor yine kapatıp açmanız gerekiyor instayı

İnstada HDR videolarda ekran full parlaklık oluyor ( sevmiyorum )

Opera, Safari gibi tarayıcıların sekme stilleri hep aynı hepsi safari gibi
Androiddeki operanın seriliğini özlüyorum ( Her tarayıcının kendine has stili var )

Genshin oynarken bazen drop oluyor iPhone 13’ de de ( Androiddeki kadar değil ama yine de kasıyor )

Kısacası iPhone övüldüğü gibi hoş bir telefon değil.

Yazılım güncellemesi güzel, kamerası kusursuz ( Android bazı telefonlar da çok iyi )

Ben üst düzey kamera yerine işlevsellik istiyorum bu yüzden Android istiyorum

2K/4K 60 FPS OIS destekli olup ortalama bir başarıda kamera yeterli, hızlı şarj olup kolay bitmeyen bir batarya ömrü yeterli, ufak kasılmalar olabilir iPhoneda da oluyor.

Ayrıca 20W orjinal adaptörüm var ve 2 saatte %100 şarj olması can sıkıcı.
hocam illa android kullanacaksanız mi 12 serisine bakın xiaomi de eski cihazlarına yazılım güncellemesi geldi mi bozuluyor cihaz stabilitesi ben mi10t de çok çektim yada samsung oneplus yine olabilir üst seviye cıhazları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,221
Üyeler
156,301
Son üye
Muhammed Hamdi
Top Bottom